Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22

Wątek: "zasieg" kluczyka

  1. #1
    Doświadczony Użytkownik Awatar JointoVicz
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    1,019
    BMW
    e32 EX 730 88' m30b30 r6 & e38 730i 95' m60b30 v8
    Skąd
    Torun

    "zasieg" kluczyka

    Panowie glupie pytanie:D kolega w swoim Hyundaju ma centralny z pilota i dziala mu ten centralny nawet z 50 metrow:) tak samo w chryslerze town country czy fordzie explorerze... wszystkie te samochody maja centralny z kluczyka i zasieg jest naprawde duzy:)(nie wychodzac z mieszkania na pierwszym pietrze moge komus na chwile auto otworzyc - calkiem wygodne) a w moim e38 zamek lapie z 5-10(max) metrow:) to jest normalne czy np mam slaba baterie w pilocie?:>(w omedze B tez jest podobnie:) 2-3 metry) JAK TO JEST Z TYM PILOTEM?:p glupie pytanie ale gdzie i kogo zapytac... :P jak jest u Was?:> z daleka dziala? Pozdro!

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar mogewszystko
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    273
    BMW
    728i + LPG
    Skąd
    Kraków
    bateria to jedna sprawa, a to co przewidział producent to inna sprawa mi pilot łapie spokojnie 10-15m, dla porównania miałem kiedyś rovera to tam pilot łapał góra 2-3m.
    To jest tylko kwestia czasu ;)

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik Awatar JointoVicz
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    1,019
    BMW
    e32 EX 730 88' m30b30 r6 & e38 730i 95' m60b30 v8
    Skąd
    Torun
    czyli e38 tak maja:) bo w town country czy explorerze(jeden i drugi amerykaniec sprowadozny) to nie trzeba do okna podchodzic jak sie jest w mieszkaniu i zawsze lapie centralny:) widocznie tak ma byc w bmw:)

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar JACEK R
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    146
    BMW
    Było e38 728i, jest B5FL 1.9TDI
    Skąd
    Biała Podlaska

    Cool

    Może to się wam wyda głupie, ale jak się przyłoży kluczyk do głowy to zasięg można zwiększyć nawet o 10m. Sprawdzone!!!
    “Proste są dla szybkich samochodów. Zakręty - dla szybkich kierowców” - Colin McRae
    >>>NIE DLA ACTA<<<
    "I had a dream, I was king. Woke up, still king"

    BMW 728i - 97'
    MERC W124 200D - 86'
    MERC W123 240D - 79'

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar adamowizna
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    185
    BMW
    e38 728i
    Skąd
    Trójmiasto
    Cytat Zamieszczone przez JACEK R Zobacz posta
    Może to się wam wyda głupie, ale jak się przyłoży kluczyk do głowy to zasięg można zwiększyć nawet o 10m. Sprawdzone!!!
    za dużo kolega się naoglądał TopGear ;) też kiedyś uwierzyłem w to ale jakoś nigdy mi zasięg się nie zwiększył :)
    Radośc z Jazdy :)

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar lionix
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    618
    BMW
    728 E38
    Skąd
    Łdz
    Cytat Zamieszczone przez JACEK R Zobacz posta
    Może to się wam wyda głupie, ale jak się przyłoży kluczyk do głowy to zasięg można zwiększyć nawet o 10m. Sprawdzone!!!
    potwierdzam, sprawdzane nie raz i działa

    U mnie też na ledwo pare metrów działa, wymiana baterii i zmiana pilota nic nie daje ;<

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    833
    BMW
    E38 740IA M60, E39 525d
    Skąd
    Kraków
    U mnie auto 95 r nowe baterie działa z pierwszego piętra przez okno z odległości ok 20 m

  8. #8
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    1,806
    BMW
    E38 740i
    Skąd
    Skoczów
    Więc sie dołożę do tematu i nie do głowy lecz do brody i kluczyk radiowy dziwnym trafem ma większy zasięg.Nie jest to żaden mit czy coś tam :)
    Jestem radio-amatorem elektronikiem i dokładnie sam tego nie potrafię wyjaśnić ,lecz wydaje mi się że zachodzi tutaj jakiś rezonans szczęki czy czegoś z pasma radiowego 433MHz.
    Jest to pasmo o długości 70cm więc coś w tym przykładaniu do brody jest :) ciężko to wyjaśnić i nawet pojąć ;D

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik Awatar mati-e28
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    387
    BMW
    740i 99r. 320d 00r.
    Skąd
    Malbork.pl `s-Hertogenbosch.nl
    dokładnie do brody łapie najdalej... ja tez tego nie rozumiem ale działa i jest śmieszne... wielu znanych mi użytkowników bmw, uważa ze trzeba (przykładając klucz do brody) patrzeć na auto :D wtedy na bank złapie :D

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    692
    BMW
    e38 m52 + LPG
    Skąd
    Jastrzębie Zdrój
    Koledzy nie do brody, a pod brodę ;) struny głosowe zwiększają zasięg.. SPRAWDZONE
    Pozdro ;)
    Biały

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •