Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Test zegarów

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2011
    Posty
    60
    BMW
    e38 740iA VI 2001r.
    Skąd
    Radzyń Podlaski/Iłża/Radom

    Test zegarów

    Po teście zegarów w e38 740i wiem, że nie świeci się kontrolka motocyklisty w ACC. I teraz, czy wymieniając tę jedną żaróweczkę mam się spodziewać tego co było regułą w audi->strząchnięcie co najmniej kilku żaróweczek przy okazji wymiany? Czy w bmw jest jednak inaczej? Doda/m, że gdyby chodziło tylko o wymieniane szybko standardowe żarówki, nie byłoby sprawy, ale w audi musiałem naprawiać i wskaźnik automatu i wskaźnik termometru zewnętrznego.

  2. #2
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,240
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Tam nie ma żarówek, tylko są diody.
    Rozumiem, że chcesz tę kontrolkę uruchomić bo posiadasz ACC? ;)
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2011
    Posty
    60
    BMW
    e38 740iA VI 2001r.
    Skąd
    Radzyń Podlaski/Iłża/Radom
    Zaje... że mnie zrozumiałeś. Po takim wstępie, z tym ACC. Jeszcze w europie.:D

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    8
    BMW
    e38 728iA
    Skąd
    Wałbrzych
    Podpinam się pod temat, czy podczas testu zegarów wskazówka na wskażniku temperatury również powinna wychylić się do maksimum? U mnie jest to max do 3/4 skali. Czy wpływ na ewentualną usterkę mogła mieć naprawa wyświetlacza pod licznikami, a konkretnie samo rozebranie zegarów?
    Sprzedam swoją EX BMW e36 318i 95r.

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar puchacz
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    152
    BMW
    740d e38
    Skąd
    Warszawa-Stockholm
    Wskazowka od temperatury podczas testu powinna dojechac do maksimum.z tego co zauwazylem to przy drugim obiegu (podczas testu zegary odpalaja sie dwa razy) u mnie obrotomierz dochodzi do maksymalnych mozliwych do uzyskania podczas jazdy obrotow:-)

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2011
    Posty
    60
    BMW
    e38 740iA VI 2001r.
    Skąd
    Radzyń Podlaski/Iłża/Radom
    Skoro przy teście zegarów dioda motocyklisty w ACC się nie świeci rozumiem, że jest do wymiany? Czy może jest jeszcze jakaś ewentualność, np. programowe wyłączenie przy okazji kalibracji tempomatu?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •