Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: Programowanie kluczyka problem.

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    375
    BMW
    740i e38 1996r m62b44
    Skąd
    Środa Śląska

    Programowanie kluczyka problem.

    Witam mam taki problem wymieniłem baterie w pilocie i teraz kiedy chcę go zaprogramować według instrukcji zamki kompletnie nie reagują, po puszczeniu przycisków na pilocie tylko przez 10 sekund mruga dioda i nic więcej się nie dzieje. Co to może być??

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar mogewszystko
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    273
    BMW
    728i + LPG
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez stachu0505 Zobacz posta
    chcę go zaprogramować według instrukcji
    której instrukcji? tutaj na forum był ładnie opisany proces programowania, poszukaj.

    skoro zamki nie reaguja to cos żle robisz.
    To jest tylko kwestia czasu ;)

  3. #3
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    mi sie udalo po 15minutach, pozniej czasem za pierwszym, niekoniecznie cos zle robisz... czasem tak sie dzieje,

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    375
    BMW
    740i e38 1996r m62b44
    Skąd
    Środa Śląska
    Cytat Zamieszczone przez mogewszystko Zobacz posta
    której instrukcji? tutaj na forum był ładnie opisany proces programowania, poszukaj.

    skoro zamki nie reaguja to cos żle robisz.

    Robię to właśnie według instrukcji zamieszczonej na forum a zamki nadal nie reagują. A mam jeszcze pytanie czy wszystkie drzwi muszą być zaryglowane czy nie??

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar mogewszystko
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    273
    BMW
    728i + LPG
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez stachu0505 Zobacz posta
    Robię to właśnie według instrukcji zamieszczonej na forum a zamki nadal nie reagują. A mam jeszcze pytanie czy wszystkie drzwi muszą być zaryglowane czy nie??
    nic nie ryglujesz.... wchodzisz do auta, zamykasz drzwi, wsadzasz kluczyk, obracasz w pozycje 1 na 2 sekundy i wyciągasz kluczyk potem odrazu wciskasz w kluczyku otwieranie i trzymasz az dioda zacznie mrugać szybko, po czym nie puszczając przycisku otwierania naciskasz przycisk zamykania :) i gotowe :) samochód sie zamyka i otwiera :)
    To jest tylko kwestia czasu ;)

  6. #6
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,240
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Cytat Zamieszczone przez mogewszystko Zobacz posta
    odrazu wciskasz w kluczyku otwieranie i trzymasz az dioda zacznie mrugać szybko, po czym nie puszczając przycisku otwierania naciskasz przycisk zamykania
    Trzymając wciśnięte otwieranie naciskasz 3 razy przycisk zamykania, a następnie puszczasz klawisz. Za chwilę powinien zamknąć i otworzyć się.
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik Awatar mogewszystko
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    273
    BMW
    728i + LPG
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez cursor Zobacz posta
    Napisał mogewszystko
    odrazu wciskasz w kluczyku otwieranie i trzymasz az dioda zacznie mrugać szybko, po czym nie puszczając przycisku otwierania naciskasz przycisk zamykania
    Trzymając wciśnięte otwieranie naciskasz 3 razy przycisk zamykania, a następnie puszczasz klawisz. Za chwilę powinien zamknąć i otworzyć się.
    dokładnie 3 razy :) dziękuję za sprostowanie :) (szczerze mówiąc też nie mogłem tego zrozumieć i opanować z początku)
    To jest tylko kwestia czasu ;)

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    375
    BMW
    740i e38 1996r m62b44
    Skąd
    Środa Śląska
    Dzięki koledzy jutro jeszcze raz spróbuję, najgorsze jest to że już to kiedyś robiłem też według tej instrukcji z forum i poszło bez problemu.

  9. #9
    yazg.o.t. Vip Awatar yaz
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    2,652
    BMW
    e2431gt
    Skąd
    inąd
    Blog
    14
    a zanim wymieniles baterie w kluczyku, auto zostalo otwarte z pilota czy otwierales "grotem" zamek?
    jezeli auto bylo otworzone grotem to musisz odczekac 15min i dopiero programowac kluczyki.
    nie wiem czy e38 rozni sie pod tym wzgledem z e32, ale jak programowalem kluczyki w swojej to po 3krotnym nacisnieciu przycisku musze zblizyc kluczyk do diody i nacisnac ktorykolwiek z przyciskow i dopiero wtedy centralny zalapie (tak mowi instrukcja), mam kluczyk z dwoma przyciskami
    Ostatnio edytowane przez BOSS ; 04-03-2011 o 17:03

  10. #10
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,240
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Cytat Zamieszczone przez yaz Zobacz posta
    mam kluczyk z dwoma przyciskami
    Masz przycisk na podczerwień.
    Po 95 roku już chyba wszystkie modele miały sterowanie radiowe(pilot na 3 przyciski), przynajmniej E36 tak miało(ostatnio grzebałem przy takim i to zapamiętałem ze schematów :P )
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •