Cytat Zamieszczone przez mogewszystko Zobacz posta
odrazu wciskasz w kluczyku otwieranie i trzymasz az dioda zacznie mrugać szybko, po czym nie puszczając przycisku otwierania naciskasz przycisk zamykania
Trzymając wciśnięte otwieranie naciskasz 3 razy przycisk zamykania, a następnie puszczasz klawisz. Za chwilę powinien zamknąć i otworzyć się.