Cytat Zamieszczone przez stachu0505 Zobacz posta
Robię to właśnie według instrukcji zamieszczonej na forum a zamki nadal nie reagują. A mam jeszcze pytanie czy wszystkie drzwi muszą być zaryglowane czy nie??
nic nie ryglujesz.... wchodzisz do auta, zamykasz drzwi, wsadzasz kluczyk, obracasz w pozycje 1 na 2 sekundy i wyciągasz kluczyk potem odrazu wciskasz w kluczyku otwieranie i trzymasz az dioda zacznie mrugać szybko, po czym nie puszczając przycisku otwierania naciskasz przycisk zamykania :) i gotowe :) samochód sie zamyka i otwiera :)