nic nie ryglujesz.... wchodzisz do auta, zamykasz drzwi, wsadzasz kluczyk, obracasz w pozycje 1 na 2 sekundy i wyciągasz kluczyk potem odrazu wciskasz w kluczyku otwieranie i trzymasz az dioda zacznie mrugać szybko, po czym nie puszczając przycisku otwierania naciskasz przycisk zamykania :) i gotowe :) samochód sie zamyka i otwiera :)





Odpowiedz z cytatem