Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Wymiana wszystkich płynów w 725 TDS

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    30
    BMW
    E38 725 TDS
    Skąd
    Tarnów

    Wymiana wszystkich płynów w 725 TDS

    Witam szykuje się do wymiany wszystkich możliwych płynów w moim Tadku (1997r) i właśnie mam parę pytań

    1. Wymiana oleju w tylnym moście jaki najlepiej zalać zamiennik/oryginał ???
    2. Wymiana oleju w skrzyni automatycznej takie same pytanie co konkretnie zalać ???
    3. Wymiana oleju w sercu Tadeusza :) ale to oczywiście jasne :)
    4. Wymiana płynu chłodniczego który najlepiej zalać ???
    5. Wymiana płynu hamulcowego ale tutaj też wszystko jasne
    6. Wymiana oleju w wspomaganiu co najlepiej zalać ?????

    Poza wymianą olejów oczywiście szykuje się do wymiany wszystkich filtrów.

    Co o tym myślicie ???? jakie najlepiej płyny zalać ??? może coś pominąłem ????

  2. #2
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    Cytat Zamieszczone przez davi__d Zobacz posta
    Witam szykuje się do wymiany wszystkich możliwych płynów w moim Tadku (1997r) i właśnie mam parę pytań

    1. Wymiana oleju w tylnym moście jaki najlepiej zalać zamiennik/oryginał ??? --- Zalej castrola sam zalałem i jest ok ,ale jest inny do dyfra ze szpera i bez
    2. Wymiana oleju w skrzyni automatycznej takie same pytanie co konkretnie zalać ??? ---- Zalełem ESSO
    3. Wymiana oleju w sercu Tadeusza :) ale to oczywiście jasne :) --- Pełny syntetyk ,ja zalałem Mobila 5W50
    4. Wymiana płynu chłodniczego który najlepiej zalać ??? --- Zalałem COMMA ,jakis extra :)
    5. Wymiana płynu hamulcowego ale tutaj też wszystko jasne ...........
    6. Wymiana oleju w wspomaganiu co najlepiej zalać ????? ----- Wspomaganie nie ma znaczenia jaki płyn byle był do wspomagania i oczywiście wymień zbiorniczek w jakim jest filtr ,bo wymiana samego płynu nie ma sensu ,szkoda kasy i roboty.

    Poza wymianą olejów oczywiście szykuje się do wymiany wszystkich filtrów.

    Co o tym myślicie ???? jakie najlepiej płyny zalać ??? może coś pominąłem ????

    Pozdrawiam :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •