Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 23

Wątek: [audio] transmiter fm

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    207
    BMW
    Było: 740iL / Jest: Chrysler 300C
    Skąd
    UK
    Kiedyś używałem coś takiego: klik , ale jaka cena, taka jakość, czyli beznadziejna - bardzo cichy i używając go w UK, ciężko było jechać z nim w dalsze trasy, bo co chwilę trzeba było zmieniać częstotliwości, ze względu na to, że praktycznie całe pasmo jest zajęte przez stacje radiowe, tak więc szybko sobie darowałem to urządzenie i bardzo długo służyła mi kaseta z kablem ;)
    już tylko wspomnienie :(

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    113
    BMW
    Ex. BMW E32 730i
    Skąd
    Gliwice
    Zakupiłem jakiś czas temu transmiter z czytnikiem kart i jestem całkiem zadowolony. Jest niestety parę mankamentów jak na przykład: nie można przewijać utworów i jak się wyciągnie z gniazdka to przy ponownym uruchomieniu utwór zaczyna się od nowa (kiepska sprawa gdy słucha się setów) no ale radyjko jest oryginał a można posłuchać swoich mp3:)

  3. #13
    Vip Vip Awatar tomcad
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    493
    BMW
    E38 728 '96
    Skąd
    Kraków
    Miałem transmiter, ale u mnie podczas odtwarzania było zbyt dużo zakłóceń.
    Dwa lata przejeździłem o radiu i kasecie... rok na taśmie z kabelkiem, to już było prawie oki.
    W koncu wymieniłem radio bmw na radio alpine, jakis średni model, nie drogi z usb i nic więcej nie potrzebuje...
    E23 728 - E38 728 - E60 520d - E65 750i

  4. #14
    Vip Vip Awatar wisior
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    1,296
    BMW
    BMW E61 525ia
    Skąd
    Gdańsk
    Witam miałem takie cudeńko kosztowało to chyba o ile pamiętam coś koło 100pln jak dla mnie straszne badziewie teraz wala się gdzieś po bagażniku pozdro

  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    395
    BMW
    A6-na razie
    Skąd
    Biała Podlaska
    A ja mam za 36,9o i nie narzekam. Jak jesteś audiofilem to na pewno ci się nie spodoba,a jak nie jesteś to na pewno nie będziesz narzekał. :)
    Czasami wychodzi lepiej niż planujesz-pomyślał chłop gdy rzucił młotkiem w kota a trafił w teściową

  6. #16
    Vip Vip Awatar wisior
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    1,296
    BMW
    BMW E61 525ia
    Skąd
    Gdańsk
    W moim przypadku nie była to kwestia bycia audiofilem bo takowym nie jestem kolego tylko chodzi oto że samo urządzenie często gubiło sygnał a to wnerwiało mnie na maksa stąd też i moje zdanie że jest to badziewie

  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik Awatar KAMELEONV
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    251
    BMW
    F01 730d Mpakiet
    Skąd
    Nakło n/n , Irlandia
    Mam transmiter po Ipoda dałem za niego 70e nawet dobrze gra tylko troche ciszej niz cd

  8. #18
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Cychol
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    751
    BMW
    R 1200 RT
    Skąd
    się biorą dzieci?
    Mam trochę doświadczeń z transmiterami, niestety ani taki za 50,- ani za 100,- nie przesyła dźwięku z zadowalającą jakością, ale słuchać można. Jak to mówią z braku laku i kit dobry ;) Ostatnio pokazały się transmitery z RDS-em to już chyba 3 albo 4 generacja tych urządzeń, może one sobie poradzą z jakością dźwięku, no i wcale nie powalają ceną bo kosztują w granicach 120-150 zł :)

  9. #19
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    19
    Miałem taki transmiter i ogolnie jakość jest średnia, tak jakbys sluchal utworow z radia,
    jezeli taka jakosc ciebie zadowala to smialo mozesz kupowac.

  10. #20
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    21
    BMW
    E34 525i
    Skąd
    Warszawa
    U mnie transmiter działa już od ponad roku.
    Jakość porównywalna z radiem czy dobrą kasetą.
    O ile ktos nie jest audiofilem, to spokojnie się sprawdza jako alternatywa dla wymiany radia na nowe.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •