Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: skrzynia automatyczna e 32 problem z biegami

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    6
    BMW
    e 32 3,5 l
    Skąd
    Sosnowiec

    Angry skrzynia automatyczna e 32 problem z biegami

    witam serdecznie

    problem jest nastepujący - auto rusza ok , bieg zmienia z 1 na 2 nawwet plynnie , nastepnie chce zmienic z 2 na 3 i tu zaczyna sie problem. chce wrzucic ale wrzuca znowu na 2 i dopiero po ok 65 km/h wrzyca 3 . przy szybkim ruszeniu szkrzynia zaczyna sie mieszac i biegi nie wchodza jak trzeba. spalanie teraz równe załadowanemu tirowi ale odczuwa sie ze auto na tym cierpi

    olej w skrzyni jest nowy i poziom ok. w poprzednich naprawach byla robiona guma na wale i poduszki. mechanik sprawdzał przy kasecie połaczenie przewodów. nie wiem co to moze byc ani jak to ugryzc.

  2. #2
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław
    Na dzień dobry powiedz nam jaka to skrzynia.

  3. #3
    Moderator Mod Awatar damian23zgc
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    904
    BMW
    BMW e65 745i;VW Passat B6
    Skąd
    DZG
    Jaka skrzynia by to nie była, to albo kaseta sterująca padła albo skrzynia do rozbiórki

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    6
    BMW
    e 32 3,5 l
    Skąd
    Sosnowiec
    szczerze mówiac nie wiem jaka ale chyba 4hp.
    dodatkowo teraz juz nie mam nawet wstecznego biegu. wrzuca wsteczny bo autem szarpie i po przejechaniu ok 30 cm do 1 metra auto staje. zrzucam bieg na parking i z powrotem wsteczny i dalej tak samo .spotykam sie z takim problemem 1 wszy raz i nie wiem co robic. generalny remont skrzyni robiony był niecały rok temu

  5. #5
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław
    Wnioskuję, że masz silnik m30. Jak tak to najtaniej Ci wyjdzie kupić sprawną używkę.

  6. #6
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,252
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez Marecki7er Zobacz posta
    najtaniej Ci wyjdzie kupić sprawną używkę.
    ...albo iść do zakładu, który poprzednio naprawiał skrzynię i zapytać o co kaman.

  7. #7
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    6
    BMW
    e 32 3,5 l
    Skąd
    Sosnowiec
    juz dokladnie zbadałem co i jak. wiec 3 bieg jest tylko !!!!! delikatnie wyzszy niz 2 . poznałem to po piechurze. jadac na wyzszym biegu zrzuciłem na 3 i zredukował a pozniej dajac na d znowu zaczyna działac tylko z problemami jak w temacie !!!!!!!!!!! boze juz nie wiem co z tym zrobic a czekam na odpowiedz ile dobra uzywka.

  8. #8
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    6
    BMW
    e 32 3,5 l
    Skąd
    Sosnowiec
    po prostu to 3 jest prawie takie same jak 2 !!!!!!

  9. #9
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    6
    BMW
    e 32 3,5 l
    Skąd
    Sosnowiec
    teraz juz zgłupiałem. przez kilka dni wszystko wróciło do normy. biegi zaczeły chodzic normalnie, wsteczny zaczął działac poprawnie , wszystko zaczeło ładnie i plynnie pracowac. az tu nagle dzisiaj znowu zaczeło sie tak samo.
    nie wiem jak to mozliwe ale chyba mechaniczna usterka skrzyni jest niemozliwa. jak juz wczesniej wspomnalem skrzynia była remontowana. moze to jakis sterownik ale czego ???????????????????

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •