Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 34 z 34

Wątek: Zmiana Radia :)

  1. #31
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2013
    Posty
    21
    BMW
    BMW e38 728
    Skąd
    polska
    Witam kolegów:) szukałem wątku związanego ze zmianą radia,ale nie mogę tego odszukać i pytanie czy ktoś jest mi w stanie pomóc ponieważ chciałbym zmienić radio na orginał business kasta,ale nie wiem co jest kiedy podłącze kostkę i zapale światła radio jest podświetlone oktylko nie mogę jego uruchomić..nawet panel nie wyświetla.Pytanie teraz nasuwa się takie czy poprzedni właściciel zmienił radio na inne jakiś śmietnik i nie mogę dojść czy czasami nie przekładał kabli pod kostkę iso czy ktoś pomoże?może ma ktoś schemat kostki...7er jest z rocznika 1996.

  2. #32
    Doświadczony Użytkownik Awatar Martynka
    Dołączył
    Dec 2013
    Posty
    1,232
    BMW
    735 iL
    Skąd
    Zabrze
    skoro jest podświetlenie tylko to znaczy że masz tylko podtrzymanie pamięci a nie masz zasilania podłączonego. u mnie tak było jak poluzował się kabel plusowy, radio tylko podswietlalo przyciski ale nie działały też wycieraczki, oświetlenie wnętrza ogrzewanie tylnej szyby i roleta. podaj plus i będzie ok.
    Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem...

  3. #33
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2013
    Posty
    21
    BMW
    BMW e38 728
    Skąd
    polska
    przed podłączeniem radia patrzałem kontrolką gdzie jest plus i był na dwóch pinach o nr 12, i 9,ale nie jestem pewien...kiedy podłącze kostkę to słychać takie załączenie w głośnikach.

  4. #34
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2013
    Posty
    21
    BMW
    BMW e38 728
    Skąd
    polska
    wiem,że jeden to pamięć,a drugi to plus.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •