Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: Zamiast gazu ???

  1. #11
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,107
    BMW
    750iL
    Skąd
    wrocław
    a kiedy to zrobia na beemce..? ;D
    BEZ KOMENTARZA..... ;D

  2. #12
    Vip Vip Awatar Pablo_gl
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,602
    BMW
    E65 740d, E38 740i
    Skąd
    Gliwice
    Każdy benzyniak spokojnie na tym pojedzie... technologia stara jak świat wiem sporo na ten temat bo zajmowałem się restaurowaniem przedwojennych i wojennych militariów ;D
    Problemem tego rozwiązania jest rozpalenie w kociołku drewna troszkę jest przy tym zabawy, no i silnik musi pracować najpierw na innym paliwie, a później się przełącza na gaz drzewny.
    Jako ciekawostkę podam, że w tym kociołku genialnie wędzi się kiełbaski podczas jazdy są naprawdę super... ;D
    Mam sporo znajomych, w Austrii którzy tym żyją heheh tak jak my 7er oni starociami, traktorami, militariami...
    Zaje...fajna zabawa też robią takie spotkania kilka razy w roku z festynami - muza grill i pijaństwo do rana.

    Temat podsunął mi ciekawy pomysł można kiedyś zrobić tam spotkanie genialne plenery w Alpach w kopalni odkrywkowej Erzberg... wiem że to offroad tam króluje ale taki wypad może być ciekawy połączony ze spływem pontonowym górską rzeką... :D
    Zobaczcie jak to wygląda...
    http://www.scigacz.pl/Erzberg,Rodeo,...ycia,3331.html

    To coroczne zawody motocyklowe...
    Dreams from Dreams - 7er...

  3. #13
    Vip Vip Awatar MiBhell
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,156
    BMW
    ex. E32 735iA
    Skąd
    www.ASO-BMW.pl
    owocu 2 lat pracy za 1500, są to setki roboczo godzin i masa rozmyślań juz jakisz czas wisi :D :D

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •