Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Lampy tylne polift krysztalki odchodzocy odblask .

  1. #1
    Doświadczony Użytkownik Awatar technics
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    1,547
    BMW
    octavia 1.9tdi ex e65 745 2002 rok ex e38 735
    Skąd
    Szwecja

    Lampy tylne polift krysztalki odchodzocy odblask .

    Dzis doszla do mnie przesylka z lampami , wiadoma sprawa zaczalem je czyscic . Wszystko pieknie ladnie ale zacza mi odpadac chrom z odblaskow . Dodam tylko ze zdazylem je umyc pod ciepla woda . Czy to normalne ?

    Lampy to oryginaly z 99 roku . Chrom odchodzi tylko na migaczu i na wstecznym .
    Kolejne pytanie jak to naprawic . Nie jest to jakas katastrofa ale wolal bym to jakos naprawic .

    Ktos ma jakis pomysl ?

    Wydaje mi sie ze najlepiej kupic chrom w sprayu albo w zwykle puszce i poprostu jakos delikatnie palcem to pomalowac bo chyba innego dojscia tam nie ma . Moze jekims wacikiem ?

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar szajboos
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    582
    BMW
    e38 730d i Peugeot 806 2.0 HDi
    Skąd
    Brudne Południe - SRC
    To jest norma w kryształach białych. Sam mam ten problem ;)

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik Awatar technics
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    1,547
    BMW
    octavia 1.9tdi ex e65 745 2002 rok ex e38 735
    Skąd
    Szwecja
    Jutro zabieram sie za renowacje . Zobaczymy jak mi pojdzie.

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    692
    BMW
    e38 m52 + LPG
    Skąd
    Jastrzębie Zdrój
    kolego czym chcesz renowacje zrobić? jakimś sprayem chrom? czy jak?
    Biały

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik Awatar technics
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    1,547
    BMW
    octavia 1.9tdi ex e65 745 2002 rok ex e38 735
    Skąd
    Szwecja
    tak jak napisalem kupie farbe w sprayu , bede psikal na cos jeszcze nie wiem na co na cos pewnie bawelnianego zeby klaki zadne nie pozostawaly . I delikadnie palcem albo czyms innym bede romazywal :) U mnie mam ubytki tylko dookola wsadu zarowki na okolo 1 - 2 cm .

    Myslalem zeby tez wlac troche farby do lampy i dookolnym ruchem rozprowadzic ja po odblysku .

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar BRABUS
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    864
    BMW
    E32 735iL & Espace4 & K1200RS ;)
    Skąd
    Mwek
    kiedys, bardzo dawno temu w jakims motorze(a raczej motorku) mialem podobny problem. Zarowka z przodu mi swiecila - lecz nie dawala zadnego swiatla. Zdjalem lampe, rozebralem i to samo - z tymze tam to juz praktycznie zadnego nie bylo. wzialem spray - akurat srebrny mialem pod reka - pomalowalem wszystko normalnie natryskujac. Efekt byl zadowalajacy - zaczelo to normalnie swiecic - spray pomimo tego ze byl zwykly - to po pol roku jazdy nic sie nie zmienilo - wysoka temperatura nie powodowala zeby znowu odlazil.
    Mysle ze z tylu mozesz spokojnie uzyc zwyklego sprayu - tzw chrom w sprayu - na pewno zda egzamin - wysokiej temperatury tam nie ma.

  7. #7
    Doświadczony Użytkownik Awatar technics
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    1,547
    BMW
    octavia 1.9tdi ex e65 745 2002 rok ex e38 735
    Skąd
    Szwecja
    Hahaha . Tylko problem w tym jak tam sie dostac. Nie da rady pryskac spreyem bo pomaluje plastik.
    Mam juz kilka pomyslow dam znac wieczorem jak mi poszlo.

  8. #8
    Doświadczony Użytkownik Awatar technics
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    1,547
    BMW
    octavia 1.9tdi ex e65 745 2002 rok ex e38 735
    Skąd
    Szwecja
    Tak jak mowilem , odblask spokonie mozna pomalowac chromem . Ja kupilem chrom w sprayu , wypsikalem do malego poemniczka a pozniej wacikiem delikatnie rozsmarowalem tam gdzie byly ubytki . Jestem zadowolony z tej naprawy w 90% , jednak chrom w sprayu nie ma tego blasku jaki ma ten oryginalny z odblyskow .

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •