Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: Trzy e32 750 Jasło , Syców , Białystok wyglądają ciekawie

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    32
    BMW
    750
    Skąd
    konstancin

    Trzy e32 750 Jasło , Syców , Białystok wyglądają ciekawie

    Witam szanowne grono :)

    Znalazłem egzemplarze e32 750 którymi sie interesuję , czy zna ktoś te auta ?


    linki

    1 http://otomoto.pl/bmw-750-sliczna-lu...C17491176.html

    2 http://otomoto.pl/bmw-750-C14823511.html

    3 http://otomoto.pl/bmw-750-C17615741.html

    Z góry dziękuję za wszelką pomoc :)

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez vinte ; 22-02-2011 o 20:03

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    Rozrzut od 6800 do 10.000? Dość sporo dlatego ciężko wywnioskować czym sie kierujesz.

    Pierwszego nie komentuje.
    To drugie z Sycowa dobrze prezentuje sie na foto - kwestia weryfikacji czy tak samo jest w rzeczywistości. Na allegro ogłaszane już prawie rok. Wyposażenie słabo choć atutem mogą być felgi z epoki których wartość wyrównuje różnice do tej trzeciej oferowanej za 8 tys.

    Trzecia z Białegostoku dość ciekawa - pod warunkiem że kwota 20.000 faktycznie znajduje odzwierciedlenie w fakturach związanych z historią serwisową tego auta. Gdyby okazało się to prawdą jest to mocny atut - zwłaszcza w przypadku e32 z jednostką V12. Kwota w której jest oferowana byłaby kwotą do zaakceptowania pod warunkiem nienagannego stanu blacharki i udokumentowanej historii serwisowej, nie zaś fikcyjnych faktur. Wyposażenie niestaty słabe, właściwie jedynie tylko to co w serii dla 750i, chociaż w przypadku powyższego poniekąd można to odsunąć na dalszy plan.
    Rocznik najlepszy z trzech, przez wzgląd na zmiany wprowadzone do 750 po lifcie.
    Czarne e32 w benzynie!


  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    32
    BMW
    750
    Skąd
    konstancin
    Cytat Zamieszczone przez sz4l0ny Zobacz posta
    Rozrzut od 6800 do 10.000? Dość sporo dlatego ciężko wywnioskować czym sie kierujesz.

    Pierwszego nie komentuje.
    To drugie z Sycowa dobrze prezentuje sie na foto - kwestia weryfikacji czy tak samo jest w rzeczywistości. Na allegro ogłaszane już prawie rok. Wyposażenie słabo choć atutem mogą być felgi z epoki których wartość wyrównuje różnice do tej trzeciej oferowanej za 8 tys.

    Trzecia z Białegostoku dość ciekawa - pod warunkiem że kwota 20.000 faktycznie znajduje odzwierciedlenie w fakturach związanych z historią serwisową tego auta. Gdyby okazało się to prawdą jest to mocny atut - zwłaszcza w przypadku e32 z jednostką V12. Kwota w której jest oferowana byłaby kwotą do zaakceptowania pod warunkiem nienagannego stanu blacharki i udokumentowanej historii serwisowej, nie zaś fikcyjnych faktur. Wyposażenie niestaty słabe, właściwie jedynie tylko to co w serii dla 750i, chociaż w przypadku powyższego poniekąd można to odsunąć na dalszy plan.
    Rocznik najlepszy z trzech, przez wzgląd na zmiany wprowadzone do 750 po lifcie.

    Kieruję sie stanem technicznym/blacharskim/lakierniczym , czy np. klosze lamp są do wymiany jak wyglądają alufelgi , czy elektyka jest w pełni sprawna , przetarcia/wytarcia abolutnie nie może ich być na tapicerce jak i różnych przełącznikach , co zostało zrobione w silniku/zawieszeniu/hamulcach i kiedy ?itd...itd...;) jednym słowem auto o które ktoś dbał , widział wyciek jechał na serwis i robił , słyszał stuk w prawym kole / serwis , nie interesuje mnie druciarstwo typu "nivo jest za drogie więc je wywalę " "lambda kosztuje około 500zł a potrzebujesz dwie więc wytnij kat." to tak w małym skrócie - teksty zaporzyczone z innego forum ;)

    Pozdrawiam

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    Założenia godne. Kutwienie ( http://www.sjp.pl/co/kutwa ) na utrzymaniu tej wersji e32 mści się w sposób prowadzący do takich właśnie rezultatów o których wspominasz.
    750 jest autem przy którym nie należy nic obtaniać.
    Czarne e32 w benzynie!


  5. #5
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław
    Druga i trzecia myślę, że jest warta uwagi. Jeżeli szukasz bardzo zadbanej to patrzyłbym na Niemcy, no i jak 750 to tylko w longu :)
    To oczywiście moje zdanie.

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    32
    BMW
    750
    Skąd
    konstancin
    Cytat Zamieszczone przez Marecki7er Zobacz posta
    Druga i trzecia myślę, że jest warta uwagi. Jeżeli szukasz bardzo zadbanej to patrzyłbym na Niemcy, no i jak 750 to tylko w longu :)
    To oczywiście moje zdanie.
    Patrzę na Niemcy ale coraz mniej tam sensonych e32 mówię sensownych nie tanich .

    Pozdrawiam

  7. #7
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    Jest pewne auto na które natknąłem się niedawno przypadkiem i ze wstępnych oględzin raczej byłoby warte sprawdzenia. Ktoś wyjeżdża i chce się go pozbyć. Nr. tel moge wysłać na PW.
    Czarne e32 w benzynie!


  8. #8
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    32
    BMW
    750
    Skąd
    konstancin
    Cytat Zamieszczone przez sz4l0ny Zobacz posta
    Jest pewne auto na które natknąłem się niedawno przypadkiem i ze wstępnych oględzin raczej byłoby warte sprawdzenia. Ktoś wyjeżdża i chce się go pozbyć. Nr. tel moge wysłać na PW.
    ok , czekam .

  9. #9
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    Wklejam odnośnik do tematu o krakowskich serwisach, na wypadek gdyby rozmowy przyniosły oczekiwany skutek i pojazd przyszłoby sprawdzać przed zakupem.

    http://7er.pl/showthread.php/525-Kra...rwis-polecacie

    Niestety z wypowiedzi w temacie jasno wynika, że w przypadku wszystkich warsztatów zalecana jest daleko posunięta ostrożność. Ja osobiście nie polecam żadnego, zwłaszcza w tak delikatnej kwestii. Niemniej jednak auto nadal wydaje mi się warte sprawdzenia, ze względu na wersję.

    Jutro wyślę zapytanie do ASO o którym rozmawialiśmy przez tel, o wynikach dam znać na PW. Przez reszte tygodnia mogę być mniej dostępny na forum, ale jestem pod tel. także poelcam się.

    EDIT:

    W ASO BMW M Cars Libertów istnieje możliwość sprawdzenia stanu auta przed zakupem, usługa kosztuje 600 zł jej zakres obejmuje min. pomiar grubości lakieru na wszystkich elementach karoserii auta - nie ma jednak możliwości otrzymania wyników na piśmie - taka operacja podchodzi pod ekspertyzę której koszt dla całego auta jest ustalany indywidualnie.
    Poza lakierem wykonuje się sprawdzenie auta pod względem zużycia elementów eksploatacyjnych, głównie zawieszenia i hamulców, ale także wycieków z silnika, jego osprzętu , skrzyni i reszty układu napędowego. Jest możliwość sczytania błędów pod warunkiem, że złącze diagnostyczne jest nowego typu - nie mam VINu auta więc trzeba podać przy umawianiu terminu.
    Na obiekcie znajduje się stacja diagnostyczna gdzie można wykonać badanie na analizatorze spalin, dynamiczne sprawdzenie stanu zawieszenia i hamulców. To tyle.
    Ostatnio edytowane przez sz4l0ny ; 24-02-2011 o 11:46
    Czarne e32 w benzynie!


  10. #10
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    32
    BMW
    750
    Skąd
    konstancin
    Właściciel tej z Białegostoku wysłał dodatkowe zdjęcia wnętrza , poprosiłem go także o pełną historię co kiedy było zrobione od 2006 roku od kiedy jest w posiadaniu auta

















Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •