Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: Chyba wisko zdechło

  1. #11
    Doświadczony Użytkownik Awatar rodzinabmw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    było 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusiło by je sprzedać???
    Skąd
    okolice Sulechowa
    Cytat Zamieszczone przez tom_0808 Zobacz posta
    Wisko do wymiany, na zgaszonym silniku powinien byc wyczuwalny opor. Ale jak masz dwa to sprobuj je zregenerowac moze cos by z tego wyszlo. Zawsze lepiej wydac 40 zl na olej niz 300 za nowke.
    Kaczy napewno to wie i już regenerował. napewno wisko masz do wymiany, ja mam żółte jak chcesz to dawaj na PW, może akurat się dowiem co znaczy żółte wisko.

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    155
    BMW
    chwilowo brak
    Skąd
    Śląsk
    Też chyba gdzieś mam... Jakby co to pisz... amigo-s@o2.pl

  3. #13
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne
    Czerwone bym chętnie kupił mogło by być nawet na 8 łopat Tak wiem chłopaki o regeneracji Na aso mamy za 200$ zamiennik dobry 200zł
    A "wisko" na sprężynce za 110zł widzieliście chłopaki takie? to jest raczej parodia całego mechanizmu bo sprężynka poddaje sie tylko przy zapalaniu silnika na chwile a potem działa jak zblokowane caly czas chyba oryginalnie takie nie szły no nie?
    Wiem koledzy nie regenerowałem musi być to jakiś specjalny rodzaj i gatunek tego oleju silikonowego?
    Bo ten specjalny nie za bardzo wiadomo gdzie dostać i na dodatek jest drogi i tak mi nie zależy na tym nastawiłem się na nowe kupie chyba olej silikonowy za 5zł i zobacze czy coś z tego wyjdzie :D
    Powiem wam tak na obu jest wyczuwalny opór ale myślę że jest za mały bo po zgaszeniu silnika kręci sie to jeszcze długo a wtedy jak ją kupiłem było naprawdę ciężko tym zakręcić
    Ostatnio edytowane przez ManiacDrifting ; 21-02-2011 o 18:54

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik Awatar tom_0808
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    624
    BMW
    7 E32 3.5iL, 1991, automat.
    Skąd
    Sochaczew
    Co do regeneracji i oleju : http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtop...highlight=olej
    Podobniez regenerator do silników benzynowych STP(niebieska butelka) tez sie nadaje.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •