Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: Nie działają wycieraczki, spryskiwacze, OBC

  1. #11
    yazg.o.t. Vip Awatar yaz
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    2,652
    BMW
    e2431gt
    Skąd
    inąd
    Blog
    14
    Cytat Zamieszczone przez benyhp Zobacz posta
    jarek88 - mogłbyś dokładniej powiedziec mi gdzie znajdę ten bezpiecznik? Nigdzie go tam nie widze? Czy patrząc na moduł z góry, jest za nim ukryty gdzies?
    jarek88 mial na mysli o ten bezpiecznik

    moge podeslac Ci schematy elektryczne jak chcesz, z tego co pamietam, moze byc do sprawdzenia przekaznik K11 pod tylna kanapa - odpowiedzialny za wycieraczki
    p.s. a masz mozliwosc podmiany manetki, moze w niej cos nie bangla?
    Ostatnio edytowane przez yaz ; 21-02-2011 o 19:57

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik Awatar benyhp
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    243
    BMW
    e32 m30b30 1991
    Skąd
    Zduńska Wola
    Hidden fuse.. hmmm:) a to ciekawostka. Tego jednego bezpiecznika nie sprawdziłem. Po naciśnięciu manetki nie ma żadnej reakcji. Jest to wątpliwe, że to manetka, ale jeżeli wyeliminuje wszystkie podane przez Was możliwości to będę zmuszony się nią zająć.

    Na dworze trzaska mróz, ale mimo to pojde teraz sprawdzić ten "ukryty bezpiecznik". Jeżeli to on, stawiam Wam piwo:)

  3. #13
    yazg.o.t. Vip Awatar yaz
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    2,652
    BMW
    e2431gt
    Skąd
    inąd
    Blog
    14
    sprawdzam teraz jeszcze raz schemat elektryczny, bezpiecznik 15 pod maska odpowiedzialny jest za OBC, lampka schowka, zapalniczke, lampki popielniczek, gniazdo zapalniczki, lusterka w oslonkach przeciwslonecznych, wycieraczki szyby i spryski szyby - wszystko to co dolega "Tobie". Mimo wszystko szukalbym przy bezpieczniku 15. moze sie przewod uwedzil, albo temu podobne. Przekaznik K3 pod maska ma wyjscie m.in. na bezpiecznik 15
    Ostatnio edytowane przez yaz ; 21-02-2011 o 20:22

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik Awatar benyhp
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    243
    BMW
    e32 m30b30 1991
    Skąd
    Zduńska Wola
    Niestety. Ukryty bezpiecznik jest ok. Przekaźnikkk..może to jego wina? K3, możesz dokładnie powiedzieć mi który to?

  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik Awatar benyhp
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    243
    BMW
    e32 m30b30 1991
    Skąd
    Zduńska Wola
    yaz - naprawiłeś usterkę!

    Przekaźnik K3 odpowiadał za wszystko co u mnie nie działało. OBC, manetka i podświetlenie schowka. Po prostu źle leżał. Nie wiem jak to się stało - nie ruszałem go wcześniej. Ale wypiąłem go, pomierzyłem - okazało się , ze jest sprawny, wpiąłem ii...DZIAŁA!


    Nie wiem jak Ci dziękować. Moje wyrazy uznania! Wam też dziekuje:) W końcu samochodzik w 100% sprawny!:) DZIĘKI!

  6. #16
    yazg.o.t. Vip Awatar yaz
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    2,652
    BMW
    e2431gt
    Skąd
    inąd
    Blog
    14


    nie ma problemu benyhp, ciesze się, że mogłem i udało się pomóc, teraz mam nadzieje, że tak jak pisałeś wcześniej, będziesz gościł na forum częściej żeby pomagać i radzić niż żeby szukać porady, czego Ci życzę
    Ostatnio edytowane przez yaz ; 22-02-2011 o 07:35

  7. #17
    Vip Vip Awatar jarek88
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    2,905
    BMW
    E32 730i R6 90' , E32 740iA 93'
    Skąd
    Tomaszów Mazowiecki
    Blog
    20
    AMEN ciesze sie twoim szczęściem :D

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •