Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: WITAM WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW 7-emek

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2011
    Posty
    10
    BMW
    planowane 728iA
    Skąd
    Łódź

    WITAM WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW 7-emek

    Kilka lat wstecz miałem okazję przejechać się e38 728iA i tak narodziła się moja miłość do 7-emek. Miłość ta stała się tak silna i trwała, że postanowiłem zakupić ten model. Zanim jednak dokonam zakupu chciałbym się jak najwięcej dowiedzieć o tym autku i jego wersjach silnikowych aby wybrać odpowiednią dla siebie. Liczę na waszą pomoc :-)

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik Awatar dorka
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    1,106
    BMW
    E32 750i
    Skąd
    KATOWICE
    Witaj Mario ;) Dobrze trafiłeś , napewno otrzymasz na wszystko odpowiedź , tylko pytać :D
    Nanosekunda: czas jaki upływa między zmianą światła na zielone, a wściekłym zatrąbieniem na ciebie przez kierowcę z tyłu.


  3. #3
    Początkujący Użytkownik Awatar kfiatyghk
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    77
    BMW
    BMW e38 735 INDIVIDUAL SHADOW-LINE
    Skąd
    Kluczbork
    powitac ;) to czekamy na pytania !

  4. #4
    Początkujący Użytkownik Awatar bogdanbruzda
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    56
    BMW
    e38
    Skąd
    Trzebinia
    Witaj na wesoło.
    Kupuj i się nie przejmuj, bmw dosyć są proste, przynajmniej benzynowe - 1 cylinder = 1,5L / 100km, średnio wychodzi :-),
    no ale jakbyś chciał tylko np. krótkie kawałki jeździć, to ten prosty rachunek może się bardzo zmienić.
    R6 pewno będziesz żałował, że można by mieć więcej pod pedałem, V8 (740) chyba rozsądny kompromis, V 12 pewno będziesz żałował, że nie masz do czego choćby świec zapakować (ja bym żałował).
    No i po co komu dwutonowy niewyposażony "czołg" (ja już żałuje, że mogłem mieć jeszcze 2x tyle różnych wynalazków - nie mam np. barku, lodówki i tego fajnego na kieliszki z tyłu).
    A na poważnie, to się chyba musisz zdecydować, czy potrzebujesz go do ekonomicznej jazdy, czy do wygłupów.
    Pozdrawiam serdecznie, do zobaczenia w trasie.

  5. #5
    Z00FY
    Gość
    Witam, 740 m62b44 bez Vanosów to najlepsze rozwiązanie do e38. Ale jak uparłeś się na 728 to trochę słabo to jedzie i pali dużo w tej budzie :)

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2011
    Posty
    60
    BMW
    e38 740iA VI 2001r.
    Skąd
    Radzyń Podlaski/Iłża/Radom
    Ciao, powitać. :)
    Masz dobry pomysł, który jak wszystko ma dobre i złe strony. Na pewno "poprzymierzaj" się do kilku aut zanim kupisz. A jak Ci ciśnienie wzrośnie zamów herbatę i napij się.

  7. #7
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    1,806
    BMW
    E38 740i
    Skąd
    Skoczów
    Witaj Mario na forum ;)

  8. #8
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    27
    BMW
    E38 730d 99r
    Skąd
    Szprotawa
    Witam :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •