Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: E38 long:)

  1. #1
    Początkujący Użytkownik Awatar Adam221
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    55
    BMW
    BMW 740 e38
    Skąd
    Poznań

    E38 long:)

    witam

    http://moto.allegro.pl/bmw-740il-4-4...465220593.html

    znajomego samochód trochę trzeba wizualnie o nią zadbać, ale technicznie jest dobra.
    pozdrawiam

  2. #2
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław
    Jak dla mnie trochę słaby wypas jak na longa.. zegary zostawię bez komentarza.

    Ale cena chyba nie wygórowana :)

  3. #3
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,240
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Czemu przedni zderzak nie pomalowany? Po dzwonie?
    Maska nie spasowana
    Tylny zderzak też ma ubytek
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar dOOm_PL
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    455
    BMW
    740iA individual;) / e36 Coupe
    Skąd
    Przemyśl
    Coś mi fotele wyglądają jak od anglika pasażera bardziej wysiedziany niż kierowcy, a tunel wydaje mi sie dokładany bo w skórze a deska juz nie. Schowek kolo kierowcy jakoś nie lezy- może gazownik coś tam grzebał zeby wskaznik tamwłożyc.
    Ogólnie samochód ładny i wart obejrzenia. Gdybym nie miał e38 to bym był nią zainteresowany...
    Pozdr
    Jade wolno ale ciagle przed toba:)

  5. #5
    Maciej Vip Awatar sennapowieka
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    3,296
    BMW
    ORIENT
    Skąd
    O N A
    Pan "kropek" razi w oczy :]

    ---> zegary !
    Pewność na każdym kilometrze ...

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar kataniarz
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    274
    BMW
    e38 735iA
    Skąd
    Jarocin
    Ja tez ma tunel w skorze i jest to ori:)

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik Awatar szajboos
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    582
    BMW
    e38 730d i Peugeot 806 2.0 HDi
    Skąd
    Brudne Południe - SRC
    Cytat Zamieszczone przez dOOm_PL Zobacz posta
    a tunel wydaje mi sie dokładany bo w skórze a deska juz nie

    Deska (w sensie góra) była w skórze tylko w 750i/iL

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik Awatar puchacz
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    152
    BMW
    740d e38
    Skąd
    Warszawa-Stockholm
    cos mi sie nie widzi ten samochod.przedewszystkim fotele jakby od anglika, druga rzecz poduszka w kierownicy jakas taka zapadnieta , schowek przy odblokowaniu recznego jakis taki krzywy, swiatla tylne po lifcie ,maska nie spasowana za dobrze , nie wiem jak bylo w longach ale chyba powinny byc podnozki , .generalnie troszke ubogi wypas jak na longa no i te zegary .:-)

  9. #9
    Początkujący Użytkownik Awatar Adam221
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    55
    BMW
    BMW 740 e38
    Skąd
    Poznań
    witam
    auto jest znajomego i znam trochę te auto, kupił ją niecałe 2 lata temu jakoś 2-3 miesiące po mnie (mi 2lata minęły 16lutego teraz) kupił ją na śląsku od jakiegoś kolesia a tamten ja wcześniej kupił od ambasady włoskiej. Wtedy ją sprawdzał miernikiem lakieru i było wszystko ok. Jak ja wtedy zobaczyłem to była wizualnie idealna niestety on talentu do parkowania nie miał i dlatego przedni zderzak już jest inny,
    nie była rozbita tylko połamał zderzak, tylnym też gdzieś uderzył, mi też się teraz te uszkodzenia nie podobają....
    Co do liczników ....fajne są:) nie chcą mi ich odsprzedać...:/ a tak poważnie były od samego początku, ma zdjętą blokadę prędkości :D
    Fotele nie były wymieniane, możliwe że poprzedni właściel coś kombinował, deska była taka orginalnie każdy 7er trochę się różni:)

    w aucie była remontowana skrzynia biegów, zawieszeniu też coś było naprawiane, na bieżąco ogólnie była naprawiana
    samochód najczęściej jezdził na trasie z Poznania do Białej Podlaskiej, stamtąd znajomy pochodzi.
    jak coś mi się przypomni to napisze:) auto fajne bo nie jest to jakiś zajazd, ta kosmetyka tylko trochę boli, ale to da się zrobić
    pozdrawiam

  10. #10
    Vip Vip
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    147
    BMW
    ex 740iA '97, e46 320d '03, e61 535d '06, e46 320d '04, teraz e61 535d '04 Stage 3
    Skąd
    Łódź
    Witam,
    Znam to auto wisiało kiedyś dosyć długo na Allegro/Otomoto. Miała być to moja pierwsza 7er. Zrezygnowałem z zakupu bo fotel kierowcy był strasznie poprzecierany i nie wiem czy dało by się w jakiś sensowny sposób odratować (tak więc jeśli chodzi o fotele to macie prawdopodobnie racje). Zegary były jeszcze wtedy normalne o ile mnie pamięć nie myli. Co do przebiegu to może być prawdziwy chodź nie wiem, ponieważ jak była wystawiona to raz miała przebieg 240k-250k (coś koło tego) i chcieli za nią niecałe 20k a później przebieg skręcili na nie całe 200k i cena 4k do góry. I jeszcze jedna rzecz. Teraz też mi się to rzuca w oczy jak wtedy. Nie wiem może tak na zdjęciach wygląda (chodź wcześniej tak samo było) to to że poduszka jest jakby wklęsła. To tyle z mojej strony.
    Pozdrawiam.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •