Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: Schwarze e38,zna ktoś tą 'igłę'?

  1. #1
    Doświadczony Użytkownik Awatar marek1132
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,939
    BMW
    BMW e32 735 iL
    Skąd
    Częstochowa

    Schwarze e38,zna ktoś tą 'igłę'?

    Witam,oglądał ktoś może to auto?Nie ukrywam,że shadow i zupełnie czarne wnętrze jest moim ideałem :)
    http://otomoto.pl/bmw-730-7-full-nav...C17448829.html
    "Myślenie to najcięższa praca z możliwych i pewnie dlatego tak niewielu ją podejmuje." - Henry Ford

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar BRABUS
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    864
    BMW
    E32 735iL & Espace4 & K1200RS ;)
    Skąd
    Mwek
    do oplat - oplaty pewnie ze 2k, jakies niedorobki, szpachla na pewno wszechobecna - cena tez zaporowa - wg mnie lepiej poszukac zarejestrowanej w kraju za 14-15k.

  3. #3
    Początkujący Użytkownik Awatar Driver313
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    41
    BMW
    Chwilowo brak.
    Skąd
    Sopot
    Świeży import do opłat ale już na polskich blachach? Coś tu nie pasuje. Ja bym uważał na sprzedającego. http://sprzedaz.konsumencka.edu.pl/sprzedawca.html
    Ostatnio edytowane przez Driver313 ; 06-02-2019 o 12:53
    Olewam Wasz system,porządek i ład.

    Tam gdzie Ty jesteś - ja byłem.
    Tam gdzie ja jestem - Ty będziesz.

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar BRABUS
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    864
    BMW
    E32 735iL & Espace4 & K1200RS ;)
    Skąd
    Mwek
    ktos sobie jezdzi na pl blachach od innego auta.

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    463
    BMW
    BMW 745 I e65 2005r
    Skąd
    Opole
    Te polskie blach tu nie grają coś. Według mnie auto na żywo okaże się wrakiem, sprzedaż aut to nie działalność charytatywna i nikt nie sprzeda Ci dobrego auta po takiej cenie. Zresztą jak ktoś tak dba o auto jak to jest ukazane na zdjęciach to wątpię żeby było sprawne technicznie. Sam chyba wiesz że multum osób poległo na kosztach doprowadzenia 7er do dobrego stanu technicznego.:)

  6. #6
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław
    Pierwsze wrażenie robi takie że wydaje się pojechana.. A blachy normalnie założył z golfa i śmiga, znam takich odważnych co potrafią cały rok tak przelatać :)

    I m60b30 ciągnie od dołu? No nie wiem.. i zawieszenie wydaje się jakieś terenowe.

  7. #7
    Doświadczony Użytkownik Awatar MariuszE38
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    1,161
    BMW
    Sprzedane
    Skąd
    Toruń
    W 1998r. stara skrzynia?
    ex:
    E36 325 TDS AC Schnitzer (160KM, 305Nm)
    E38 728iA Shadowline Individual
    E53 X5 4,4i Sport Pack

  8. #8
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    Jak widzisz Marku, e38 poniżej pewnego pułapu cenowego budzi na forum zawsze skrajne emocje :D
    Czarne e32 w benzynie!


  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    163
    BMW
    e32 735iA,
    Skąd
    Bieszczady
    sorry za OT ale drażnią mnie ogłoszenia, gdzie widać fotkę tacha - wskaźnik paliwa na dolnej rezerwie. nie kupiłbym z zasady samochodu, gdzie ktoś jeździ ciągle na oparach, nie mówię by zawsze tankować po korek, ale to ćwierć baku żeby nie zarzynać pompki można chyba mieć... a tak poza tym to fakt i dla mnie dziwne, że 98` i stara skrzynia, i zaślepka poduszki na kierownicy chyba sie z wiekiem sama nie marszczy? Może tłukł ją jakiś czas, ale że sprowadził świeżą stwierdził, że tylko zmieni podszybia ;)

  10. #10
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez siodemka Zobacz posta
    sorry za OT ale drażnią mnie ogłoszenia, gdzie widać fotkę tacha - wskaźnik paliwa na dolnej rezerwie. nie kupiłbym z zasady samochodu, gdzie ktoś jeździ ciągle na oparach, nie mówię by zawsze tankować po korek, ale to ćwierć baku żeby nie zarzynać pompki można chyba mieć... a tak poza tym to fakt i dla mnie dziwne, że 98` i stara skrzynia, i zaślepka poduszki na kierownicy chyba sie z wiekiem sama nie marszczy? Może tłukł ją jakiś czas, ale że sprowadził świeżą stwierdził, że tylko zmieni podszybia ;)
    Nie słyszałem jeszcze o górnej rezerwie?

    Rozumiem co chcesz przekazać z tym niskim poziomem paliwa, zważ jednak na to że naprawde nieliczni tankują auto które jest sprowadzone i idzie na sprzedaż.
    Niestety takie są realia, obecne ceny na stacjach są takie że nikt nie będzie kupującemu robił prezentu, zwłaszcza że auto jest nie zarejestrowane.
    Przekręcanie blach jest nagminne przy sprowadzanych autach, z tym podszybiem dobrze kombinujesz ale to już raczej żadkosć bo swiadomosć kupujących jest obecnie znacznie większa niż 10 lat temu.
    Marka z pewnocią nie trzeba będzie przed tym ostrzegać, zna temat na tyle że na szczepa się nie nadzieje, tego jestem pewien.

    Co do maskownicy poduszki to też nie trafiłeś, mam w domu auto z 2008 w którym powoli uwidacznia sie ten sam problem.
    Czarne e32 w benzynie!


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •