Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 34 z 34

Wątek: [e38] Witam miłosników bawarskiej marki ;)

  1. #31
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    39
    BMW
    X-5 Sahara
    Skąd
    Bolesławiec
    I wlasnei dlatego nie daje prowadzic mojej Bumki mojej kobiecie :) Tylko moja siostra dostapila tego zaszczytu :D Nie przezylbym jakby sie jej cos stalo (mam na mysli Bumke oczywiscie :D).
    Baardzo Tobie wspolczuje z powodu uszkodzen autka :(. Kobiety nie potrafia zrozumiec jakie wiezi powstaja miedzy facetem a Bumka :). Mam nadziej ze odtworza ci ja idealnie :)
    Pozdrawiam
    Infantry dying....pilots just flying "P
    www.31blot.mil.pl serdecznie zapraszam :)

  2. #32
    Vip Vip Awatar casi123
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    311
    BMW
    e-38 750
    Skąd
    Gdańsk
    no Smok dałes teraz czadu-jestem kobieta i czuje dokładnie taka sama miłosc do mojego auta co koledzy tutaj.Olo doskonale wiem co czujesz mi tez baba wjechala w bok ale mialam o niebo mniejsze uszkodzenia jak Ty. bardzo naprawde Ci wspóczuje!!!
    a jesli ktos mowi ze zarobisz to niech sie w głowe stuknie. bedzie dobrze jak nie dołozysz duzej kasy. na nasze auta jest 70%amotryzacji!!!!!!! wiec bedziesz musial niezle sie gimnastykowac. wiem przerabialam to miesiac temu. kasy z ubezpieczalni nie mam do dzis bo zawsze maja jakis problem. i walcz jak lew przy ogledzinach szkody!!! bo oni patrza jakby tu wpisac jak naj mnie.
    pozdrawiam goraco i trzymam kciuki............pisz jak i co..... bo jestem ciekawa ;(

  3. #33
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Olo
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    211
    BMW
    było e38 v8, e32 V8 obecnie e65 730d, e39 530i Indywidual
    Skąd
    Kraków
    dziekuje za slowa pocieszenia :) z wycena mam znajomego rzeczoznawce wiec powinno byc ok. Oczywiscie bede pisal jak i co wynieknelo z tego :)

  4. #34
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    143
    BMW
    bmw e-38 740 11/1999
    Skąd
    Bolesławiec
    Elo :) Co do wyceny to jak ci nie podpasi to oddaj auto do serwisu i niech tam robią. Potem przedstawisz rachunek ubezpieczalni i niech sie osrają ;D zapłacic muszą! Hi hi :D ;D :>
    M POWER;)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •