Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: e32 750 za 2000?

  1. #1
    Początkujący Użytkownik Awatar I_Love_7
    Dołączył
    Feb 2011
    Posty
    42
    BMW
    e32 730 i w124 2.3 (ex)
    Skąd
    TKN ETM

    Post e32 750 za 2000?

    Witam. Mam możliwość kupienia od znajomka bmw e32 750iL. wiadomo... skórka itd klima. ja sam mam golasa 730. i teraz takie pytania. Czy brać to jeżeli ma to sekwencje i czy będzie to sprawnie działało? i czy jest sens jeśli jest rozbity przód nieznacznie. tzn zderzak maska do wymiany i lewy reflektor, plastiki wiadomo. Zaznaczę ze wtryski od gazu są żółte a nie czerwone:) Taka cena bo kolega ma trudną sytuację... i nie stać go na to auto. i jak jest z gazami w tych motorach. bo podobno sie przegrzewaja i je strzela:( ale niewiem jak z sekwencja. bo przegrzewanie wystepuje ponoc w gazach IIgen.
    Ostatnio edytowane przez I_Love_7 ; 20-02-2011 o 16:51

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne
    na kazdym gazie silnik ma wiekszą temperature Do m70 pomysł z gazem jest nieco zły ale da sie z tym żyć i jeszcze dodatkowy + że to sekwencja
    Myślę że za tyle sie opłaca jak ty nie weźmiesz to ja wezme bo ty chyba z końskich a ja ze starachowic.

  3. #3
    Początkujący Użytkownik Awatar I_Love_7
    Dołączył
    Feb 2011
    Posty
    42
    BMW
    e32 730 i w124 2.3 (ex)
    Skąd
    TKN ETM
    no to zabieram:) bo fakt.. remont wyniesie mnie z 1500 zł. to ogarnę. ale znów bede zbierał na sekwencje do m30b30:/

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne
    Kolego jeżeli tam jest sekwencja w tym M70 to już z niej masz dwa zestawy do M30 bo tam instalacja powinna być zrobiona podwójnie na dwa reduktory i dwa komputery wtrysków gazowych masz 12 więc do Dwóch 6 cylindrówek ten gaz już byś mógł przemontować kolego powiem ci tak jeżeli ona ma katalizator to bierz biegnij tam po to aż ci sie nóżki będą palić bo sekwencje 2 są katalizator pewnie też za niego dostajesz 1100zł więc samochód wyjdzie Cie 900zł możesz nim jeździć albo ile już części bedziesz mógł na przekładać i jeszcze na tym zarobisz. Tak więc mi jak by sie taka trafiła to bym odrazu poganiał swoją beme aż bym sie dymem zakrywał i zabierał tą 750

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •