Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24

Wątek: Uważajcie na pługosolarki!!!

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    372
    BMW
    740iA, e30 344i, 126p
    Skąd
    Pruszkow

    Uważajcie na pługosolarki!!!

    Nie wiem czy to ja mam jakis niefart, czy kierowcy plugosolarek maja sie za najwazniejszych na drodze, ale mialem w ciagu ostatnich kilku miesiecy kilka nieprzyjemnych sytuacji gdy kierowcy tych ze pojazdow nie ustepowali pierwszenstwa (mowie tu o mniejszych uliczkach), raz zmienil pas ni z tego ni z owego jak sie zblizalem na trasie, ledwo wyhamowalem a raz stwierdzil ze zawroci.....pomijam ze w niedozwolonym miejscu, ale w ostatniej chwili sie zdecydowal na manewr zmuszajc mnie do hamowania i dosc gwaltownego manewru ominiecia. Niestety wczoraj, plugosolarka mnie ustrzelila.... Nie wiem, czy to to ze jak jezdze do pracy jest zreguly 5 rano i puste drogi powoduja ze wiekszy ma racje....czy to ja mam niefart. W kazdym razie jadac wczoraj do pracy (niestety jak nigdy zona sie ze mna zabrala bo chcaila zrobic pare rzeczy w pracy) o 5.20 na ulicy Batorego jadac od Niepodleglosci, zobaczylem jak z bocznej ulicy zapieprza plugosolarka....bylo to jak w filmie jakims.... Bylo slisko (dopiero ten kolo mial odsniezac te drogi wiec byly pokryte sniegiem). Krzyknalem do zony, trzymaj sie i przyspieszylem odbijajc na lewy pas, odruch ten, a nie odruch hamowania uratowal nam a przynajmniej mojej ukochanej najprawdoboniej zycie, gdyz łycha uderzyla nas w tylne drzwi i tylny slupek (odcinajac dach i przecinajac ramy drzwi wpadajac jakes 20 cm do srodka), niestety masa jaka ma ten pojazd oraz dosc duza predkosc tej masy spowodowaly ze po uderzeniu w bok (tyllny) bunia zaczela sie obracalc i z dosc znaczna predkoscia lecielismy na slupy, niestety znow strzal od jej strony, znow krzyknalem by sie trzymala i sprobowalem ja zlapac, przytrzymac nie wiem sam co, chwile przed strzalem. Na nasze szczescie, znow wszystk o przyjely tylne drzwi na granicy slupka srodkowego.... slup sie wbil ok 40-50cm do srodka.
    Zona ze wstrzasem mozgu, podejrzeniem uszkodzenia kregoslupa zostala zabrana przez karetke, ja zostalem zeby ten kolo nie uciekl. Okazalo sie, plugosolarka nie jest zarejestrowana w Polsce, oraz ma kierownice z PRAWEJ STRONY!!!!!!!
    wklejam i pisze jako przestroge.... uwazajcie na wiekszych na drodze....

    http://tvp.info/twoje-info/nielegaln...al-bmw/3994165
    http://tvp.info/twoje-info/nielegaln...tronie/3994180
    http://www.tvnwarszawa.pl/informacje...pie,73674.html

  2. #2
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    Nieprawdopodobne
    Zażądaj od miasta w ramach odszkodowanie F01 !!
    Gra muzyka

  3. #3
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    Pług nieloegalny, do tego kierowca pewnie bezmyslny albo niewyspany....okropne

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    358
    BMW
    ex e38 750 [m73n] 2000r.
    Skąd
    Hessen/DE
    Faktem jest że jeżdżą jak chcą. Tej zimy do rowu wepchnął nas autobus. Jechaliśmy rav4 kolegi i potem 3-y godziny wyciągaliśmy auto z rowu traktorem, bo to jakaś fosa chyba była, niedaleko Częstochowy. Tylko trochę był płytszy ten rów od Rowu Marjańskiego:) Miejscowi mówili że to tradycja i w tygodniu to ze 3-y auta lądują w rowie bo je spycha piaskarka albo autobus. Miejscowi nie zjeżdżają na pobocze bo wiedzą co tam jest, a gdy ktoś jest obcy to zazwyczaj jest potrzebny traktor:)
    Dobrze że tylko tak się to skończyło z Twoją przygodą. Gdyby trafił pługiem w przednie drzwi to byłby dramat. Szkoda auta, ale to akurat można kupic nowe.
    Czytałem komentarze do tvn warszawa. Czy tam się wypowiadają sami kretyni? Normalnie jakaś masakra.
    Pozdrawiam
    monster_pl

  5. #5
    Vip Vip Awatar Wiesław
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    1,784
    BMW
    E 38 740d
    Skąd
    Lubań
    Przykra sprawa...
    poczytajcie komentarze :http://www.tvnwarszawa.pl/informacje...pie,73674.html
    ŻENUĄCE...

  6. #6
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,240
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Masakra. Dobrze, że żyjecie. Pytanie co by było, gdybyś nie miał doświadczenia wcześniej z pługosolarkami u siebie. Tak przynajmniej wiedziałeś co może się święcić.

    Normalnie masakra. Życz żonie szybkiego powrotu do zdrowia.
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  7. #7
    Początkujący Użytkownik Awatar bogdanbruzda
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    56
    BMW
    e38
    Skąd
    Trzebinia
    Witam.
    Również życzę żonie szybkiego powrotu do zdrowia, dobrze że jechaliście solidnym sprzętem; samochód jest już "banan," chyba "nie przeżyje"; te wszystkie boczne uderzenia paskudnie na samonośne nadwozie się przenoszą.
    Pozdrawiam

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    358
    BMW
    ex e38 750 [m73n] 2000r.
    Skąd
    Hessen/DE
    Cytat Zamieszczone przez Wiesław Zobacz posta
    Przykra sprawa...
    poczytajcie komentarze :http://www.tvnwarszawa.pl/informacje...pie,73674.html
    ŻENUĄCE...
    Ja tam wrzuciłem swój komentarz bo nie zdzierżyłem. Większośc z komentujących w realu, gdybyśmy się spotkali, to już by tak nie kozaczyli. Zazwyczaj to nie wiedzą gdzie oczy podziac. Czubki butów z zacięciem obserwują. Na forum i bezimiennie jest łatwo obrażac bo nie ma ryzyka spotkania się z rozmówcą. Pętaki i tyle.
    monster_pl

  9. #9
    Vip Vip Awatar Wiesław
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    1,784
    BMW
    E 38 740d
    Skąd
    Lubań
    Cytat Zamieszczone przez monster_pl Zobacz posta
    Ja tam wrzuciłem swój komentarz bo nie zdzierżyłem. Większośc z komentujących w realu, gdybyśmy się spotkali, to już by tak nie kozaczyli. Zazwyczaj to nie wiedzą gdzie oczy podziac. Czubki butów z zacięciem obserwują. Na forum i bezimiennie jest łatwo obrażac bo nie ma ryzyka spotkania się z rozmówcą. Pętaki i tyle.
    ja też nie zdzierżyłem i parę słów musiałem wtrącić pod nickiem: Normal
    dobrze piszesz Monster: Pętaki i tyle - zero poważania dla takich - to chwasty!

  10. #10
    Doświadczony Użytkownik Awatar MariuszE38
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    1,161
    BMW
    Sprzedane
    Skąd
    Toruń
    Miejmy nadzieję, że Twoja Żona szybko wróci do zdrowia.
    Komentarze... brak słów ale może głównie debile się tam wypowiedzieli a ludzie normalni odpuścili jak zobaczyli co te barany piszą.
    Tylko im teraz tego nie podaruj i niech płacą za to, że wypuścili coś takiego na ulicę.
    ex:
    E36 325 TDS AC Schnitzer (160KM, 305Nm)
    E38 728iA Shadowline Individual
    E53 X5 4,4i Sport Pack

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •