Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: brak mocy

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    120
    BMW
    740iA
    Skąd
    Płock-Drobin

    brak mocy

    Witam moj problem polega na tym ze moja bunia nie ma mocy tak jak by miała ze 150 km a to jest 4.0 m60 na silniku i skrzyni (5hp30) nie ma zadnego błedu to znaczy wyskakuje getibeprogram jak przytrzymam ja sek na odcieciu co mogło sie stac czy to moze ja skrzynia tak "trzymac" dodam ze nie jeździłem tym samochodem ponad 4 miesiące 2 tyg temu odebrałem ja z warsztatu (zaginoł wsteczny ) Nawet nie wkreca się tak na obroty jak kiedyś jak by moment obr straciła co robić pomocy

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Rafciu
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    523
    BMW
    E38, 740iL, 2000rok
    Skąd
    Góra Kalwaria
    Na moje oko to przepływomierz, aczkolwiek nie dam ręki uciąć.

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    569
    BMW
    e38 750iL
    Skąd
    Bytom
    odepnij przeplywomierz i zobacz czy będzie lepiej, nic nie kosztuje a może sie wyjaśnić :)

  4. #4
    Z00FY
    Gość
    Sprawdź akumulator. Przy 10V mnie wyskakiwał też Getriebe i skrzynia chodzila w trybie awaryjnym na 3 biegu tylko. Elektrozawory nie dawaly rady. Podmień dobry aku i sprawdź. Chodź przy odcince tylko wyskoczy getriebe to juz podczas jazdy sie nie skasuje i nie przejdzie w normalny tryb trzeba zgasic auto i poczekac jakis czas.
    Ostatnio edytowane przez Z00FY ; 19-02-2011 o 20:30

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    358
    BMW
    ex e38 750 [m73n] 2000r.
    Skąd
    Hessen/DE
    Nie chciałbym wróżyc. Moim zdaniem skrzynia trzyma. Możliwe że kosz od wstecznego kończy się i nie ma ciśnienia na skrzyni. Wróciłbym do warsztatu gdzie robili skrzynię bo chyba poszło coś nie tak jak powinno.
    Pozdrawiam
    monster_pl

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar puchacz
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    152
    BMW
    740d e38
    Skąd
    Warszawa-Stockholm
    ja tez udalbym sie do warsztatu w ktorym robiles skrzynie bo takie zbiegi okolicznosci sie nie zdarzaja.
    pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •