Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26

Wątek: Kontrolka pasów bezpieczeństwa

  1. #21
    Doświadczony Użytkownik Awatar JointoVicz
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    1,019
    BMW
    e32 EX 730 88' m30b30 r6 & e38 730i 95' m60b30 v8
    Skąd
    Torun
    u mnie tez gasnie takze mam wszystko ok:P kontrolka od poduchy mi sie swioeci ale to na kompie pokaze ktora?:> czy to mata czy co?:> bo poprzedni wlasciciel kierownice rozkrecal moze cos zle poskrecal... (on tak mysli) ..

  2. #22
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,240
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Po odczytaniu błędów z modułu airbag powinieneś dowiedzieć się co go boli.

    Cytat Zamieszczone przez JointoVicz Zobacz posta
    (on tak mysli) .
    On tak myśli, czy może coś próbuje Ci wmówić?


    Ostatnio robiłem E36 compact. Ktoś grzebał przy airbagu.
    Był takim debilem, że zamiast wymienić taśmę kierownicy(przy okazji, żeby klakson działał) i zaślepić matę pasażera, to wolał wyciągnąć żarówkę z licznika.
    Niby nic takiego, ale w tych licznikach jest jeszcze dodatkowa dioda, na wypadek jakby żarówka spaliła się bądź została wyciągnięta. Na to też znalazł sposób, rozwiercił diodę i płytkę pod diodą. Przez co nawet założenie żarówki z powrotem nic nie dawało.
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  3. #23
    Zaawansowany Użytkownik Awatar BRABUS
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    864
    BMW
    E32 735iL & Espace4 & K1200RS ;)
    Skąd
    Mwek
    no niestety są tacy rzeźbiarze. miałem to samo w jednej 7er. tam znowu byl uszkodzony czujnik cisnienia oleju i smarowanie by sie caly czas palilo - wiec zdolny lachman rozwiercil diode w zegarach, tak ze sie w ogole nie zapalala kontrolka - zniszczyl zegary - a wystarczylo wymienic czujnik za psie pieniadze....

  4. #24
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2015
    Posty
    23
    BMW
    BMW e65 745i
    Skąd
    Gliwice
    Witam,podpinam sie pod temat. U mnie w 7er nawet po zapieciu pasow dalej sie swieci kontrolka z pasow bezpieczenstwa. CZy to normalne,czy po zapieciu powinna zgasnac?

  5. #25
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    May 2011
    Posty
    2,605
    BMW
    ....
    Skąd
    ...
    No jak normalne, skoro cały temat jest o tym że zaraz gaśnie, nawet jak nie zapniesz.

  6. #26
    Vip Vip Awatar marcin8181
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    757
    BMW
    E65 750i (Shirley), 2005` N62B48B , e46 coupe 2.5 lift m3 (Buba)
    Skąd
    Piastów
    U mnie tez gaśnie ... też się kiedyś nad tym zastanawiałem dlaczego skoro w autach blizej 2005 drą jape o nie zapiętości pasa....
    I wydedukowałem sobie że widocznie kiedyś mniej zawracali sobie glowe takimi pierdolami.. chcesz zapinasz nie chcesz wypadasz przez szybe :)...

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •