Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Lusterko po stronie pasażera

  1. #1
    yazg.o.t. Vip Awatar yaz
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    2,652
    BMW
    e2431gt
    Skąd
    inąd
    Blog
    14

    Lusterko po stronie pasażera

    Witam,
    zauwazylem, ze w momencie wrzucania wstecznego (skrzynia manual) lusterko pasazera jedzie w dol i nawet jak dojedzie do oporu to silniczek jeszcze pracuje. Po wyrzuceniu z powrotem na luz lusterko nie wraca do pierwotnego ustawienia (nie slychac pracujacego silnika), po ponownym wbiciu wstecznego slychac ponownie silniczek "ciagnacy" lusterko w dol.
    Mam fotel kierowcy z pamiecia i zauwazylem, ze przy zmianie ustawien, lusterko pasazera wogole nie reaguje w pionie, zmienia tylko polozenie w poziomie.
    Przy normalnej regulacji, dzwignią regulacji lusterek, lusterko pasazera reaguje normalnie, ruchy prawo-lewo, gora-dol odpowiadaja ruchom dzwigienki.
    Podejrzewam styki w kostce lusterka, ale nie jestem pewny na 100%, moze bezpiecznik, ale wtedy pewnie lusterko umarloby w kazdym kierunku i nie byloby mowy o pracy silniczka.
    Nie jestem pewny, ale wydaje mi sie, ze moze miec to zwiazek ze zgasnieciem silnika podczas cofania, poniewaz od tego momentu zaczely sie te sytuacje.
    Bede wdzieczny jezeli ktos bedzie mial sugestie od czego zaczac sprawdzenia.

  2. #2
    yazg.o.t. Vip Awatar yaz
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    2,652
    BMW
    e2431gt
    Skąd
    inąd
    Blog
    14
    ktos pomoze?
    znalazlem kilka materialow na podobny temat link, ale moze ktos z rodzimego podworka mial taki przypadek. z gory dzieki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •