Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: deska rozdzielcza przed i po lifcie- różnice

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik Awatar szajboos
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    582
    BMW
    e38 730d i Peugeot 806 2.0 HDi
    Skąd
    Brudne Południe - SRC
    Cytat Zamieszczone przez dOOm_PL Zobacz posta
    PS: przed liftem były w ogóle kurtyny?? oO

    Wg ETK tak.

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    833
    BMW
    E38 740IA M60, E39 525d
    Skąd
    Kraków
    Może to komuś pomoże ale mam auto z 95 r a wymieniałem cały środek na beżowy tzn bez deski dywanów tylko fotele środki boczków, podsufitkę z słupkami, lampki itd. To co kupiłem było z anglika z 98r ale jeszcze z przed lifta , który miał 4 poduszki i 2 kurtyny, i tak podsufitka nie pasuje plug&play jest trochę gimnastyki żeby ją zamontować bo jest inaczej wyprofilowana przy krawędziach drzwi , udało mi się to założyć, wszystko wygląda ładnie nic nie odstaje do tego zakładałem słupki pod kurtyny do podsufitki pasują ale też nie pasują plug%play do samego słupa i ciaśniej wchodzą między deskę a słupek, i trzeba wywiercić małą dziurkę pod śrubkę w słupku która przykręcana jest pod zaślepką z napisem airbag w słupku, także po założeniu deski z wersji pod kurtyny do auta z słupkami bez kurtyn może być za duża szpara

  3. #13
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    36
    BMW
    E38 728i
    Skąd
    Słubice
    Odgrzeję temat.
    Mam auto polifcie z kurtynami a mogę kupić deskę z przedlifta gdzie sprzedający nie ma pojęcia czy były kurtyny czy też nie.
    Będzie pasować do mnie?

  4. #14
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,236
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    A czego mamy użyć aby udzielić Ci odpowiedzi? Szkalnej kuli czy może fusów z kawy lub herbaty? :P

    Jak masz to na miejscu to zdejmij jeden swój słupek i przymierz do deski.
    Inna opcja to niech sprzedawca(jeśli ma deskę zdemontowaną) to poszuka gdzieś numeru części, może w ten sposób uda się coś namierzyć
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •