Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: OSTRZEŻENIE !!! e32 Iłża/Warszawa

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar malet7
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    521
    BMW
    e65
    Skąd
    "...Katowice miasto Jedno na sto..."

    Angry OSTRZEŻENIE !!! e32 Iłża/Warszawa

    Pragnę Was przestrzec przed pewnym gościem.
    Mianowicie chodzi o to ogłoszenie http://otomoto.pl/bmw-730-C17477412.html .
    Dlaczego ostrzegam?
    Już wyjaśniam:
    Byłem je oglądać dwa tygodnie temu no i myślałem, że gościa rozniosę jak zobaczyłem tego trupa.
    Na zdjęciach faktycznie prezentuje się całkiem spoko, ale...
    Samochód jest po POWODZI. Nie ma żadnego elementu który by nie gnił. Zaczynając od drzwi po klapę bagażnika, zgnilizna wychodzi na zewnątrz prawie pod listwy.
    Podobnież serwisuje go w Mcars w W-wie i ma wszystkie naprawy ma faktury, z tym, że chłodnica (podobno nowa) trzyma się na zipach (takie plastikowe opaski), to samo tyczy się węży chłodnicy, klejone taśmą izolacyjną i poprawione zipami, z silnika kapie olej, przepływka i rury powietrza poklejone taśmą izolacyjną.
    Auto BITE w przód, dlatego jest zmieniona maska i grill (a nie ze względu na estetykę), w kierunkach woda stała do połowy, maska ledwo dała się otworzyć, drzwiami trzeba była dosłownie jebnąć, żeby się zamknęły. Nawet nie chciało mi się go odpalać...


    Pozdrawiam.
    ...z pasji do samochodów, z miłości do BMW...

  2. #2
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,286
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Auto mojego kolegi :)

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar malet7
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    521
    BMW
    e65
    Skąd
    "...Katowice miasto Jedno na sto..."
    Heh to mu może powiedz, że jak przyjedzie ktoś o słabszych nerwach to może mu się oberwać, bo serio auto żenada.
    A tak zapewniał, że jest wszystko na cacy zrobione...
    ...z pasji do samochodów, z miłości do BMW...

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    333
    BMW
    MB E500 V8
    Skąd
    Katowice
    Blog
    1
    Hehe ja tam mam sentyment do tego auta bo mój ojciec miał 7er z 88 w 1990 :D tyle że chyba 735 ale wyposażenie podobne ale manualna skrzynia była :) aha i kierownica inna.

    To racja auto fajnie wygląda :) tylko felga mi się nie podoba :(
    Merc E500..zwija asfalt :) Ex Audi D3 4.2 benzyna LONG

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    Na cwaniactwo w ogłoszeniach jest prosty sposób.

    A przyznawanie się do "koleżeństwa" z kimś kto wystawia syfa z opisem "bezwypadkowy" i zataja rzeczywisty stan pojazdu to też całkowita kompromitacja w środowisku.
    Czarne e32 w benzynie!


  6. #6
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    Cytat Zamieszczone przez sz4l0ny Zobacz posta
    Na cwaniactwo w ogłoszeniach jest prosty sposób.

    A przyznawanie się do "koleżeństwa" z kimś kto wystawia syfa z opisem "bezwypadkowy" i zataja rzeczywisty stan pojazdu to też całkowita kompromitacja w środowisku.
    "PRETENSJE DO GARBATEGO ŻE MA DZIECI PROSTE"

    To co jak ma kolege co tak wystawił auto to ma mu powiedzieć - weż spier.... bo takie dałeś ogłoszenie ??? i nigdy więcej się do niego nie odezwać???? czy udawać że go nie znał nigdy? PARANOJA!!!
    bez przesady- idąc tym tropem to połowa tu powinna się nie znać,druga połowa pozabijać a reszta jeszcze podać do sądu o zniesławienie albo obrazić się na iment i "spalić w blokach" bo mają kolegów co walą w ch...
    więcej tolerancji kolego Szalony!!!
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  7. #7
    Doświadczony Użytkownik Awatar xsilver
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,187
    BMW
    m60
    Skąd
    .Kraków
    Cytat Zamieszczone przez sz4l0ny Zobacz posta
    całkowita kompromitacja w środowisku.
    Dzuda - zostałeś oficjalnie skompromitowany - za karę powinieneś wystąpić o zbanowanie na wszystkich forach związanych z tematyką BMW :butcher: ;))))



    Niestety tak jest - dla niektórych jeżeli samochód może o właśnych siłach ruszyć z miejsca - jest OK

  8. #8
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez ADASIO Zobacz posta
    "PRETENSJE DO GARBATEGO ŻE MA DZIECI PROSTE"

    To co jak ma kolege co tak wystawił auto to ma mu powiedzieć - weż spier.... bo takie dałeś ogłoszenie ??? i nigdy więcej się do niego nie odezwać???? czy udawać że go nie znał nigdy? PARANOJA!!!
    bez przesady- idąc tym tropem to połowa tu powinna się nie znać,druga połowa pozabijać a reszta jeszcze podać do sądu o zniesławienie albo obrazić się na iment i "spalić w blokach" bo mają kolegów co walą w ch...
    więcej tolerancji kolego Szalony!!!
    Żądam tolerancji dla mojej nietolerancji!!!

    Witam w moim paranoicznym świecie.

    Rozumiem twój pogląd, nie oczekuj jednak odemnie szacunku dla cwaniactwa, krętactwa i złodziejstwa w branży motoryzacyjnej.
    To jak załatwiasz sprawy ze znajomymi nie wnikam, to twoja sprawa, w moim towarzystwie wciśnięcie komuś babola, a jest nim sprzedaż trefnego auta to kosa w najczystszym wydaniu i odbija się to zawsze szerokim echem.
    Suma za którą jest sprzedawane jest to e32 przechodzi pewnie właścicielowi e65 przez palce co weekend przy wódce, stąd może inne zapatrywanie na sprawe.

    Skoro auto wspomniane w wątku jest trefne - a niewątpliwie jest bo opis w ogłoszeniu zupełnie nie zgadza się z tym co napisane powyżej to przyznawanie się że "to mój koelga sprzedaje" jest po prostu dziecinadą. Masz pełną dowloność w okazywaniu tolerancji Adasio i rób sobie z tym co chcesz, są też ludzie których cwaniactwo drażni. Reszta może sobie traktować jak chce i dalej głaskać się po d*pach w ramach świadczeń w towarzystwie wzajemnej adoracji. Ja nie musze - nie szukam sobie kolegów, jest mi obojętne to jak bardzo ucierpi na tym czyjaś wirtualna forumowa karierka.

    I na koniec: uwaga Marcina jest niezwykle trafna - chodzi tu jak wiadomo o "opinie na forach", która na szczęście ma mało wspólnego z opinią w środowisku BMW poza siecią, bo na tą pracuje się latami, a ludzie są bardzo pamietliwi, co więcej bajkopisarstwo też w realu nie popłaca.
    Tyle z mojej strony.
    Ostatnio edytowane przez sz4l0ny ; 15-02-2011 o 20:17
    Czarne e32 w benzynie!


  9. #9
    7er Freak Awatar Greg38
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,298
    BMW
    F02 750LxD E65 745i Prins VSI E38 740i Prins VSI
    Skąd
    DE/PL
    Blog
    18
    PANOWIE, wracamy do normalności!!!

    Auto jest jakie jest, kolega Malet7 opisał co widział, auto Dzudy to nie jest, wiec w czym problem a i każdy ma prawo do własnego zdania, lecz w granicach kultury i dobrego wychowania!!!
    Pozdr.

    Greg38

    UWAGA! Pomagam poprzez forum a nie PW lub GG! Masz pytanie - załóż temat i prześlij link a postaram się odpowiedzieć!




    http://7er.pl
    http://bmw.n-sacz.pl
    http://bmw-diag.pl
    http://obd-can.pl
    http://auto-diag.de

  10. #10
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Na przyszłość takie rzeczy robi się KUP TERAZ i drukuje zakończoną aukcję. Zajeżdża się na miejsce i jeżeli auto nie zgadza się w stanie faktycznym od tego co jest w opisie aukcji należy żądać pisemnego odstąpienia od umowy i zwrotu kosztów dojazdu do sprzedawcy! Jeżeli on sam nie chce tego zrobić (zapłacić) dzwoni się na policję a ta musi ingerować w takiej sytuacji. Jest hak i krótka piłka na takich ludzi ale warunkiem jest posiadanie dokumentu o stanie auta z ogłoszenia i faktycznym. Prawdopodobnie wystarczy także wydruk aukcji i rezerwacja zrobiona faksem na samochód gdzie koleś podpisze rezerwację i potwierdzi zgodność opisu aukcji w jego rozumieniu ze stanem faktycznym auta.
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •