Odnośnie auta i mojej propozycji nie będę pisał PW, nie zamierzam też się napraszać. Dostałeś propozycje odkupienia jeśli wóz sprawia problemy których nie ogarniasz.
Przemyślisz sprawe, skontaktujesz się, zadzwonisz. Tyle z mojej strony.

A odnośnie pozostałej kwestii:

Cytat Zamieszczone przez KaczyDJ Zobacz posta
Powiem Ci tak na allegro jest jedna taka 7 Z M73B54 i koleś miał też 740 z M62B44 w E32 oczywiscie więc takie przeróbki go chyba rajcują

Wszystko da sie zrobić taka stała na allegro i jest na chodzie.
http://moto.allegro.pl/bmw-e32-754-s...445815452.html

Ochłoń, otrząśnij sie i OGARNIJ sie wreszcie człowieku.

To co piszesz to majaki, omamy i brednie. Strzęp z aukcji ma najzwyklejszy motor M70, pomimo opisu sugerującego że ktoś włożył tam M73 z e38 i ma to 5,4 litra.
Pomijam to że jest to paść i truchło, strute gazem na śrube, włożonym z zaprzeczeniem jakichkolwiek zasad estetyki, godności czy nawet bezpieczeństwa.

Przerzucenie takiego motoru to nie jest temat na kwotę 1700 zł - za tyle możesz sobie kupić przepływomierz.

To nie jest zaproszenie do dyskusji, bo jakichkolwiek wątpliwości tu nie ma.