Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Pytanie o Skrzynie automat

  1. #1
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne

    Pytanie o Skrzynie automat

    Cześć w mojej 735 odkąd kupiłem aż do wczoraj był taki fajny dźwięk jak się zaczęło dynamicznie przyspieszać tak jak by się automat zastanawiał miałem to przy 110 i dziś zauważyłem ze tego nie mam tylko normalnie jak by przerzuca bieg ten dźwięk występuje teraz gdzieś przy 130 - 140 Dodam ze od kilku dni jeżdżone było dynamicznie. Ale na któtkich odcinkach 300-400m potem spokojnie a z 60 na tempomacie
    O taki dźwięk jak na filmiku mi chodzi konkretnie jak np w jego 19 sekundzie
    Też tak macie? Co to i przy jakiej prędkości, czy pojawienie tego dźwięku zależy od prędkości w jakiej został wykonany kick down czy ilości dodanego gazu?
    Tu ten filmik.
    http://www.youtube.com/watch?v=mzaWF...eature=related

    A jeszcze takie pytanie mi do głowy przyszło ta skrzynia też uczy się stylu jazdy czy to tylko te z 750?
    Nie wiem jaką mam 4HP22? chyba taką
    Ostatnio edytowane przez ManiacDrifting ; 12-02-2011 o 23:29

  2. #2
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,286
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Skrzynie masz 4HP22,co do dźwięku to nie wiem co powiedzieć.Jak dal mnie na tym filmiku auto strasznie "buczy" i kojarzy mi się z E36.

    Dodam że jak by u mnie tak było chyba bym zaczął się bliżej przyglądać wydechowi bo myślałbym że coś jest z nim nie tak.

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne
    Dodam że gość ma cały układ wydechowy z rurki 2,5 cała bodajże lub z 2 calowej na końcu filmiku widać samochód podspodem
    Zainspirowany tym mam wykonany podobny również pełny przelot w firmie Migus Exhaust.Ale mnie teraz nurtuje o co chodzi z tym automatem sprawdzę dziś może olej tak na początek bo tak to skrzynia chodzi idealnie.

  4. #4
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,286
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Cytat Zamieszczone przez KaczyDJ Zobacz posta
    Zainspirowany tym mam wykonany podobny również pełny przelot w firmie Migus Exhaust
    Dawaj mi tu foki :707: gdzie go robiłeś?Jaki koszt?Jaki czas oczekiwania?

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne
    Troche Ot zrobimy ale ok
    Pół dnia moje rury 25zł za metr łącznie chyba 6m
    150zł + na piwo :D jak odemnie od innych wiecej
    Kolega miał podobnie zrobione też na przelot ale kto inny robił zwykły warsztat ale rury nie fachowo wygięte rury wisiały i nie były umieszczone w kanałach
    Dżuda mam kanał u sąsiada moge zrobić foty obecnie końcowy wrócił ale tylko na chwile i założe jakiś inny tłumik na koniec np rm motors przelotke o taki np http://allegro.pl/sportowy-tlumik-pr...410254310.html bez szału końcówki jak seryjne tylko chromowane
    Powiem tak dużo lepiej idzie na takiej konfiguracji wydechu

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •