Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: BRC M60B40 Mały problem

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    61
    BMW
    e32 740i
    Skąd
    Bydgoszcz

    Thumbs down BRC M60B40 Mały problem

    Witam,
    W końcu po przemyśleniach postanowiłem założyć instalacje LPG. Bałem się tego trochę ale jak policzyłem sobie co i jak to się zdecydowałem. Niestety trapi mnie mały problem. Jak temperatura za oknem jest niska to podczas jazdy autem w momencie przełączania się z pb na lpg w kabinie czuć gaz przez jakaś chwile. Dzieje się tak tylko podczas tego pierwszego przełączania się(temp. przełączania pow 40 st.). Jak było kilka dni cieplejszych gaz był mniej wyczuwalny praktycznie wcale. A jak sobie zrobiłem dłuższa trasę to po ponownych odpalaniach auta (było rozgrzane) nie było w ogóle czuć gazu. Instalacje mam dopiero 3 tyg. Byłem w zakładzie gdzie ją montowano sprawdzali szczelność i nic wszystko ok, Niestety sprawdzali ją na rozgrzanym silniku. Na zimnym nie mieli jak bo do zakładu mam 50 km. Jest to kompletna instalacja brc seqent 56.
    Może mieliście podobne problemy i pomożecie mi, przyznam szczerze spędza mi to sen z powiek.
    Bayerische Motoren Werke AG
    мой дорогой Чёрный бумер

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    241
    BMW
    e32 M60B30
    Skąd
    Myszków
    Posprawdzaj wszystkie opaski. Przewody gazowe jak są zimne to troche sztywnieją (chociaż twoje nowe nie powinny).

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •