Witam
Mam kilka pytań
1. Wymiana miski + olej. Kupić oryginał czy zamiennik np. meyle? Olej oczywiście taki jak czytałem w poście „Jaki olej do GA6HP26Z”.Czytalem ze przy wymianie miski musze wymienić jakiś uszczelniacz czy czujnik właśnie z tego mi leci (niemoge znaleźć tego posta a tam był nawet podany nr części)

2. Mam problem z fotelem kierowcy, wypadł jakiś drut i przeciera fotel (poprzedni właściciel to olał i niestety są już początki przecierania) tapicer czy ASO? Czy te boczki są regulowane?


3. Zmieniarka nie dziala, jak wciskam przycisk klapka się podnosi, zmieniarka wydaje dźwięk jakby chowała płytę, ale nie wysowa się? Jak to rozebrać?

4. Jaka mapa będzie pasować do mojej nawigacji?(Mam Polskę, ale jest strasznie stara). Nagrałem mapę BMW HIGH na DVD, ale nie dziala. Skąd pobrać aktualizacje czytnika i jak sprawdzić, jaki ma soft? Czy ta Nawigacja czyta DVD (niby napis na niej jest DVD, ale na wyświetlaczu świeci się abym włożył CD)?



5. Czasami długo nie jeżdżę czytałem ze jest wyłącznik, aby oszczędzał akumulator jak się długo stoi. Gdzie on jest?

6. Jak się włącza telefon w schowku (przytrzymując słuchawkę nie włącza się czyżby popsuty), jak wybiorę na wysuwanej klawiatur ce tel. działa?

7. Jak odłączę akumulator, (bo będę musiał np. fotel kierowcy wyciągnąć do naprawy) będę musiał jechać na komputer, (aby zameldować ku) czy wystarczy INPA i wykasować bledy (czy będą jakieś bledy po odpięciu akumulatora)?