Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 43

Wątek: Akcje serwisowe bmw e65 / e66

  1. #31
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2012
    Posty
    379
    BMW
    f01
    Skąd
    Poznań
    Cytat Zamieszczone przez dealer25 Zobacz posta
    Odgrzewam kotleta, dzisiaj dzwoniłem do ASO w Poznaniu okazało się ze mam jedna akcje serwisowa - układ hamulcowy, podobńo są wycieki płynu który dostaje się do serva, i to by się zgadzało u mnie, pół roku temu wymieniałem servo bo pedał hamulcowy zrobił się twardy, do membrany serva dostał się płyn i ja uszkodził. Umowilem się na środę na akcje serwisowa
    Ja w mojej poprzedniej 745 miałem tą akcje serwisową robioną w ASO w Poznaniu. Wymienili mi wówczas przewód podciśnieniowy od wacum pompa do serwa. Nadmienili też że jeśli w serwie będzie olej to je wymienią lecz nie było takiej potrzeby. Za to dostałem samochód po paru godzinach umyty wyczyszczony z pudełkiem cukierków z logo BMW oraz na siedzeniu wizytówka mechanika który dokonywał w/w usługi.

  2. #32
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2014
    Posty
    81
    BMW
    e66 730LD 170KW lift
    Skąd
    Wrocław
    Panowie a rocznikowo które były objęte akcjami? Można to jakoś ustalić? Przed czy po lift?

  3. #33
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2012
    Posty
    379
    BMW
    f01
    Skąd
    Poznań
    Moja ex 7 była z 2002 r. Podjedź do ASO i spytaj czy jest przewidywana jakaś akcja serwisowa ja tak zrobiłem po kupnie.

  4. #34
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    Moja też się łapie na akcję z tym wężykiem.... Możliwe że na wiosnę się skuszę ;)

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

  5. #35
    Początkujący Użytkownik Awatar szymon512
    Dołączył
    Jun 2014
    Posty
    65
    BMW
    E65 735i + LPG
    Skąd
    Człuchów
    Ja byłem pół roku temu i okazało się, że mam do wymiany przewód podciśnienia i obudowę chłodnicy wraz z wentylatorem. Przed naprawą okazało się, że do wymiany jest jeszcze pompa servo i też wymienili na nową w ramach akcji za free. Ja robiłem akcje w Bydgoszczy w Dynamic Motors.

  6. #36
    Vip Vip Awatar damned1
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    4,441
    BMW
    520i, 118i
    Skąd
    Wrocław
    Jako, że jestem w miarę świeży, jak takie sprawdzenie wygląda? Dzwonię do ASO, podaję VIN i mi mówią, czy jest akcja serwisowa, czy nie?

  7. #37
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    Albo musisz podjechać do ASO i zapytać czy Twoje auto ma coś zaplanowane
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  8. #38
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    Panowie a co z taką syt. , do wymiany okazuje się że jest serwo, to trwa kilka dni- dają auto zastępcze??

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

  9. #39
    Vip Vip Awatar dealer25
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    1,610
    BMW
    e66 750Li
    Skąd
    Wałcz
    Ja już po. Obsługiwał mnie Pan Zdzisław W. :) Na początku formalności itp poprosiłem o sprawdzenie przebiegu z kluczyka, wyszło 334 tys wiec się zgadza :) Czas jaki oczekiwałem na auto to około 4 godzin. Wymienili mi przewód podciśnienia. Servo i pompa niby ok. Całe auto posprawdzali, serwisant po robocie powiedział ze auto zadbane jak na taki przebieg i 2001 rok. "Wieloryb" oddany właścicielowi czysty i pachnący :D z pełną check listą w środku
    p.s
    Zbliża się u mnie termin wymiany oleju wiec z ciekawości zapytałem się ile ta przyjemnosc kosztuje. W ramach akcji "renesans" jest zniżka 20% na towar ( olej i filtr) i 40 % na robociznę, cena po rabacie to 900 zł brutto :), także jak zrobi się cieplej to sam wymienię

  10. #40
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2014
    Posty
    457
    BMW
    e65
    Skąd
    Legnica
    Mnie dzis powiedzieli w bmw dex Lubin ze akcja jest ale tylko na rynku niemieckim czyli jak pojade do sasiadow to mi zrobia. Oklamali mnie?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •