Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 44 z 44

Wątek: [e32] Grzechu wita wszystkich

  1. #41
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,152
    BMW
    BMW 7系列
    Skąd
    ワルシャワ
    Cytat Zamieszczone przez Grzechu
    Cytat Zamieszczone przez Dzuda
    widziałem kilka razy Twoja "7" na ursynowie pod akademikiem limba :) fajna fajna.ale na forum bmw-klub.pl czytałem opis i pamiętam ze trochę przedobrzyłeś to wyposażenie.Np tunelu nie masz w skórze....
    Przedobrzył to poprzedni właściciel auta. Jakbyś uważnie przeczytał opis zamieszczony powyżej to byś zauważył, że nie wymieniam w nim tunelu środkowego w skórze, ponieważ w skórze go nie ma w obecnie moim aucie .
    niestety, Grzechu nie należy do sławetnego klubu "FULL-OPCJI" (bez skóry) :hah:
    '00 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '91 Mercedes-Benz 560SEC, perlmuttgrau

  2. #42
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    broń Boże ja tak wcale nie twierdze...ale myślałem ze to ten sam właściciel co na BKP a tam troche ten opis auta był przedobrzony....

    sorry nie gniewaj sie :)

  3. #43
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    269
    BMW
    BMW e32 740
    Skąd
    Warszawa
    Do Dzudy:

    "Sorry" przyjęte a do gniewu to mi jeszcze zdecydowanie było daleko. Uściśliłem sprawę w odpowiedzi na twój post ;) .

    Pozdrawiam

    Do MIbhell'a:

    Dobre rady jak zwykle są w cenie. Aktualnie autko ma założone nowe fele 8,5 rozmiar 17 i Goodyear'y 235/45/ZR17. Co do zawieszenia to niestety muszę z tym poczekać. Sprężyny to nie problem ale amortyzatory mam z EDC a to niestety duży koszt. Na razie rozglądam się po necie, gdzie można to taniej kupić w Europie bo u dealera zaśpiewali mi z wysokiego C. Zawieszenie jeszcze jest OK ale jak mam coś obniżać to bedę się starał robić komplet z amortyzatorami.

  4. #44
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    915
    BMW
    740i
    Skąd
    Warka
    WITAM :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •