Witam

Panowie bedę potrzebował waszej pomocy...
Otóż chcę założyć sekwencje do mojej Beaty- 740iA m60b40...

Kwota do 3500zl (pare czesci mam założone np wlew w zderzaku, rurki miedziane przez samochód, butla (ale z innego samochodu i nie z sekwencyjnego wtrysku- PS: będzie pasować czy nie? Poza tym stare wtryski Magic- zaślepione i wolałbym wymienić na nowe)
Wiem ze temat przerabiany ale chciałbym żeby ktoś zorientowany w temacie udzielił mi jednoznacznej odpowiedzi czy z ta kwota mam co szukać czy nie, a jak tak to czego mogę się spodziewać i co byłoby w tym momencie najlepsze...

I teraz trochę szukałem na forum i mimo że jestem laikiem w tej sprawie to zauważyłem że nie można brać podzespołów typu rail i valtek...
Dlatego panowie szybkie pytanie jakie podzespoły powinienem wymagać- musze sie zorientować zanim pojade na montaż zebym wiedział jaki zestaw powinien ile kosztować , czy nie przepłace i czego na pewno powinienem się wystrzegać...

No i kolejne pytanie i chyba najważniejsze- czy może ktoś polecić dobry warsztat na PODKARPACIU?? Jakiś który z powodzeniem zakładał tego typu instalacje kolegom z forum...