Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 74

Wątek: Pomózcie dobrać instalacje do mojej e38

  1. #21
    Początkujący Użytkownik Awatar kfiatyghk
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    77
    BMW
    BMW e38 735 INDIVIDUAL SHADOW-LINE
    Skąd
    Kluczbork
    kolego mam prinsa placilem 7400zl i nie polecam wszystko drogie ! przykladowo filtr gazu 90zl... mialem kiedys w e36 gaz STAG300 i ten filtr kosztowal mnie 24zl.

    szerokosci !

  2. #22
    Doświadczony Użytkownik Awatar marek1132
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,939
    BMW
    BMW e32 735 iL
    Skąd
    Częstochowa
    Znajomy tydzień temu zakładał gaz do m60b30 i jest mega zadowolony,ma taki zestaw:
    -Reduktor Scorpion GT
    -miedź fi 8 mm
    -komputer ESGI
    -Wtryski valtek 34 (nowy typ,szybkie jak matrix),bardzo chwalone przynajmniej przez ten zakład.
    "Myślenie to najcięższa praca z możliwych i pewnie dlatego tak niewielu ją podejmuje." - Henry Ford

  3. #23
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    154
    BMW
    e38 740
    Skąd
    Lublin
    Na podkarpaciu możesz podjechać do Strzyżowa do tel 602244068 ja tam zakladałem bo to znajomy założyłem za dobre pieniądze Staga i nawet jestem zadowolony . Zadzwoń powieć co tam byś chciał mieć i zrobia bez problemu

  4. #24
    Doświadczony Użytkownik Awatar MariuszE38
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    1,161
    BMW
    Sprzedane
    Skąd
    Toruń
    Cytat Zamieszczone przez wiekszy Zobacz posta
    założyłem za dobre pieniądze Staga
    Możesz napisać coś więcej? Co tam masz i za ile?
    ex:
    E36 325 TDS AC Schnitzer (160KM, 305Nm)
    E38 728iA Shadowline Individual
    E53 X5 4,4i Sport Pack

  5. #25
    Zaawansowany Użytkownik Awatar dOOm_PL
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    455
    BMW
    740iA individual;) / e36 Coupe
    Skąd
    Przemyśl
    Cytat Zamieszczone przez wiekszy Zobacz posta
    Na podkarpaciu możesz podjechać do Strzyżowa do tel 602244068 ja tam zakladałem bo to znajomy założyłem za dobre pieniądze Staga i nawet jestem zadowolony . Zadzwoń powieć co tam byś chciał mieć i zrobia bez problemu
    Ok dzięki za info. Mógłbyś tylko jeszcze napisać jaki gaz dokładnie ci założyl, jaki masz silnik i za ile.
    Zanim zadzwonie chciałbym mieć porównanie.
    Wypłate biore juz niedługo i chcę sie w koncu zdecydować...
    Zna ktoś AUTO GAZ PERFEKT z okolic rzeszowa? Bo rozważam ten zakład i jeszcze jeden "CAR GAZ" z TYCZYNA. W tym pierwszym powiedział ok 4000zl w drugim 3500zl-3700zl w zal od butli (w obu przypadkach stag 300 PLUS hana 2000 zielone 2 reduktory kme silver chociaż ten z 2 warsztatu upiera sie że założyłby to na jednym gold :/
    Jak ktoś ma jakieś informacje to będę wdzięczny
    pozdr
    Jade wolno ale ciagle przed toba:)

  6. #26
    Początkujący Użytkownik Awatar FuTuRee
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    86
    BMW
    e38 m62b44 e65 n62b36 e70 n52b30
    Skąd
    Mała wioska gdzieś w środku
    Nie daj sobie włożyć jednego golda. Ja w tym momencie odpuścił bym sobie ten drugi zakład. Konfiguracja z "auto gaz perfekt" jest w miarę ok. Zapytaj tylko jakie inne redukotry mogą zaproponować Ci w podobnej cenie zamiast KME silver.
    Ostatnio edytowane przez FuTuRee ; 01-03-2011 o 02:09

  7. #27
    Doświadczony Użytkownik Awatar MariuszE38
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    1,161
    BMW
    Sprzedane
    Skąd
    Toruń
    Może reduktory KME gold?
    ex:
    E36 325 TDS AC Schnitzer (160KM, 305Nm)
    E38 728iA Shadowline Individual
    E53 X5 4,4i Sport Pack

  8. #28
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    154
    BMW
    e38 740
    Skąd
    Lublin
    Mi założył za 3000 zł staga 300+ na matrixach ( takie chciałem) do tego dwa reduktory KME Silver butla 80 L Silnik ma M62 4.4 Spalanie mam od 13,5 na trasie do 20 w mieście oczywiście przy ekonomicznej jezdzie, konfiguracja raczej dobra skoro tyle pali a mocy nie brakuje
    Ostatnio edytowane przez wiekszy ; 01-03-2011 o 17:06

  9. #29
    Doświadczony Użytkownik Awatar brunoz
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    1,682
    BMW
    E38 740iA
    Skąd
    Katowice
    Blog
    11
    Cytat Zamieszczone przez tuczi77 Zobacz posta
    Konfiguracja, którą podał Adrian jest bardzo dobra. W zasadzie te komponenty zapewnią Ci takie same osiągi jak na Pb. Wiem o czym piszę, bo sam mam KME Diego + KME Gold (x1) + Matrixy544. KME Diego daje radę choć Stag jest o tyle lepszy, że bardziej popularny i łatwiej o kogoś kumatego. Matrixy są drogie, bo przy awarii jednego musisz wymieniać całą listwę. W wypadku Hana H2000 wymieniasz pojedynczy wtrysk, czyli zamiast 350-500zł za listwę Martixa płacisz 120zł za Hana. Gold - na co dzień daje radę, nie przycina itp. Natomiast kiedy chciałbyś się pobawić i pomęczysz auto przez dłuższy czas w górnym zakresie obrotów to niestety nie wyrabia się i kończy się frajda z jazdy. Jeśli nie masz zamiaru piłować auta, a ma służyć tylko do spokojnej codziennej jazdy, moim zdaniem, możesz zrezygnować z 2 reduktorów na rzecz 1. Zaoszczędzisz w ten sposób ok. 400-500zł (zakup + dodatkowa robota). Czy warto? Sam sobie musisz odpowiedzieć. Ja niestety nie miałem takiej możliwości, bo gaz zakładał poprzedni właściciel, lecz gdybym miał wybór to dołożyłbym te 500zł ;)

    Kolego tuczi77, czy mógłbyś bardziej sprecyzować styl jazdy, do którego jeszcze nadaje się 1x KME Gold? Czy daje radę np. jak chcesz szybko wyprzedzić maruderów na kickdownie albo rozpędzić się do prędkości podróżnej około 130-160km/h na odcinku 500 km? Bo ja w takim stylu będę wykorzystywał auto i nie mam zamiaru katować silnika bączkami czy czerwonym polem. Przyznam się, że zdarza mi się jak mnie poniesie i przypałuję do 200km/h na odcinku 5km ale zaraz mnie żona torebką po głowie wali...

  10. #30
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,247
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Nawet na tym górnym zakresie Gold zaczyna szarpać po ok. 2 minutach. Reduktor po prostu nie nadąża ogrzewać/rozprężać gazu. Po pewnym czasie reduktor "zamrza" i zaczyna się szarpanie. Przy zwykłym wyprzedzaniu z kickdownem i w zwykłej, codziennej eksploatacji tego efektu nie uświadczysz. Oczywistym warunkiem są przewody fi 8mm.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •