Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Oświetlenie kabiny oraz czujnik drzwi zależne od dźwigni zmiany biegów? Problem

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Marcin-e32
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    557
    BMW
    E32 '92 735i
    Skąd
    Poznań

    Oświetlenie kabiny oraz czujnik drzwi zależne od dźwigni zmiany biegów? Problem

    Cześć,

    Dzisiaj rano pojawił się mały problem w aucie. Wchodzę do samochodu, oświetlenie się zapla, wkładam kluczyk, przekręcam a tu nagle dyskoteka - wszystkie światełka oświetlenia zaczęły zapalać się i gasnąć. Trwało to przez dobrą chwilę i się ustabilizowało.

    Kolejna ciekawostka, na P świecą się wszystkie światła oświetlenia kabiny cały czas, po przesunięciu na R - gasną. Na N znowu się świecą, na D - gasną.

    I jeszcze jedna ciekawostka - pojawił się problem z czujnikiem zamknięcia drzwi - drze się, że nie są zamknięte.

    Oczywiście wszystkie problemy pojawiły się dosłownie w jednej chwili - nigdy wcześniej nie miałem podobnego przeżycia. Wczoraj wieczorem było ok, dzisiaj rano disco ;-)

    Jakieś pomysły? :-)

    Pozdrawiam,
    Marcin

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne
    Wygląda to na jakieś zwarcie ale prawdę mówiąc nie wiem co poradzić.
    Nie wiem czy moduł komfortu akurat za to odpowiada bo jeśli tak to usterka może być w nim

  3. #3
    yazg.o.t. Vip Awatar yaz
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    2,652
    BMW
    e2431gt
    Skąd
    inąd
    Blog
    14
    ja stawialbym na slizg na slupku drzwi, mowie o plastikowym czarnym elemencie dokreconym do slupka, zapadka drzwi przy zamykaniu wchodzi w ten element i dociska slizg. zobacz czy ten slizg pracuje lekko i czy sie nie ukruszyl.
    ja mialem podobna sytuacje w e36, ten dzyndzel sie ukruszyl i mialem disco inferno

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Marcin-e32
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    557
    BMW
    E32 '92 735i
    Skąd
    Poznań
    Sprawdziłem element w słupku - jest ok, chodzi lekko i nie ukruszył się.

    Prawda jest taka, że nie wiem za co się zabrać. Co myślicie o module komfortu, czy to może być jego sprawka?

    Pozdrawiam,
    Marcin

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar NegroEG
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    363
    BMW
    E32
    Skąd
    Elbląg
    Blog
    15
    zajżyj pod kanapę tylna za fotelem któraś z kostek musiała Ci uciec z miejsca przeznaczenia. U mnie było podobnie z tym że wycieraczki też nie chciały działać

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •