Witam Wszystkich, z góry przepraszam jeżeli źle dodam temat bądź też w nieodpowiednim dziale, ale jestem tu zupełnie nowy, a mam ogromny problem z moją 7demką ;-/ Chciałbym Was prosić o pomoc, otóż moje auto ma problem z odpaleniem.
Gdy stoi w garażu gdzie jest +15C, samochód odpala bez większego problemu, gdy wystawię go na zewnątrz nawet na 5min auto nie odpala mimo że silnik jest jeszcze ciepły. Dodam że wymieniłem dziś 4 świece żarowe na nowe BERU (2 nie mogłem wykręcić), wymieniłem przewody paliwowe, sprawdzałem czy jest prąd na "fajkach" od świec żarowych (10,5V na każdej). Świece na pewno grzeją. Dodam również że nie dawno wymieniłem turbinę na nową, aha i po ostatniej wizycie u mechanika zauważyłem że w gniazdach wtryskiwaczy pokazuje mi się ropa :/ ale mimo to auto w garażu zwyczajnie odpala a na dworze bez względu na to czy silnik jest jeszcze gorący czy zimny nie odpala ;/ prosiłbym Was o pomoc, bo nie mam zielonego pojęcia co może być tego przyczyną, mechanikom z mojej okolicy to aż strach oddawać auto...