Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: e32 wtryski

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar benyhp
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    243
    BMW
    e32 m30b30 1991
    Skąd
    Zduńska Wola

    e32 wtryski

    Witam. Dzisiaj zająłem się wymianą uszczelek kolektora dolotowego (straszliwy dostęp) i wymontowałem wtryski.


    Zauwazyłem, że w dwóch wtryskach brakuje takiej plastikowej przejściówki... jakby to opisac.... w miejscu gdzie wtryskiwane jest paliwo, wewnątrz jest taki tunel mały. W 2 wtryskach widze po prostu na końcu niego dziurkę przez którą leci paliwo, a w reszcie jest takia plastikowa część która jak mi się wydaje zmienia kierunek albo skupia bardziej dawke paliwa...


    Powiedzcie mi czy to wpływa na pracę silnika? Czy to jest do odczucia czy nie? Co z tym zrobić

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar benyhp
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    243
    BMW
    e32 m30b30 1991
    Skąd
    Zduńska Wola
    Proszę o pomoc... Chcę skręcić to wszystko do kupy a nie wiem czy mogę



    Wiem, ze ostatnio zalozylem duzo tematów, ale chce dopiąć swoją 7er a tylko Wy mozecie mi w tym pomóc:)

  3. #3
    yazg.o.t. Vip Awatar yaz
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    2,652
    BMW
    e2431gt
    Skąd
    inąd
    Blog
    14
    kazdy chce dopiac swoje 7er, wierz mi, daj kolegom troche czasu, moze musza poszukac, zeby dac konstruktywna odpowiedz

    rzuc okiem na schemat ponizej, element 3 to wtrysk, masz tam liste z czego powinien sie skladac, zobacz czy masz wszystkie elementy z tego schematu
    schemat

    jezeli to za malo to trzeba poczekac na opinie innych

    p.s. jezeli piszesz post a pozniej chcesz napisac cos bezposrednio pod tym postem to lepiej uzyc funkcji edytuj w pierwszym poscie
    Ostatnio edytowane przez yaz ; 10-02-2011 o 20:04

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar benyhp
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    243
    BMW
    e32 m30b30 1991
    Skąd
    Zduńska Wola
    Sorry ze nie użyłem tej funkcji wcześniej, nie zauważyłem jej. Na schemacie nie ma elementu o ktory pytam niestety, czekam na pomoc:) DZIĘKI!

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik Awatar prezE32s
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,899
    BMW
    Było 750iA, A8 4.2 D2 FL, Phaeton 3.2 V6, E270CDi W211 Avantgarde, jest: Phaeton 5.0 V10 TDi
    Skąd
    Chojnów
    Według mnie, jeśli auto chodziło wporządku, poza falującymi obrotami zostawiłbym tak jak jest. Jeżeli chcesz, to dokup te wtryski do M30 używane i będzie ok ;) nowych samych plasticzkow napewno nie dostaniesz, może tylko w ASO. A tematami się nie przejmuj, po to jest forum ;)

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar benyhp
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    243
    BMW
    e32 m30b30 1991
    Skąd
    Zduńska Wola
    dobra, dzięki !:)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •