Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22

Wątek: slizga mi sie automat :(

  1. #1
    Niestety to co napisales ...

    To sa objawy padnietej skrzyni zaczynaja Ci sie sypac kosze biegow ...

    W mojej skrzyni naprawa jednego kosza to 475zl a koszy jest 5 ...


    Kurde no nieciekawie sie robi , wspolczuje

  2. #2
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Witam,


    jezeli chcesz moge jutro zadzwonic do ZF - i spytac ile u nich skrzynia by kosztowala - ewentualnie - kapitalka twojej.
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    225
    uu wspolczuje szkoda bo nie nacieszyles sie pozadnie nowym autkiem :cry:

  4. #4
    Vip Vip
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    950
    BMW
    e38 750iL, e66 750iL :)
    Skąd
    Tychy, Śląsk
    Marcin pisałeś wcześniej że ze skrzyni wycieka Ci olej. Jego brak to właśnie objawy o których napisałeś.. Także radzę Ci nie napalaj się na inną skrzynie, tylko sprawdz poziom oleju ewentualnie go uzupełnij. Jeżeli z olejem w normie tak się będzie dziać wtedy szukaj serwisu skrzyń.. Powiem Ci że chyba lepiej jest wyremontować swoją niż kupić używkę bo to samo zapłacisz. Nie denerwuj się tak na skrzynię może gdzieś masz na wale lub uszczelce miedzy skrzynią a silnikiem wyciek.. Mi brakowało 1,5 :!: litra i miałem objawy jak opisujesz.. po dolaniu wszystko wróciło do normy.. Może lamerski tekst ale sprawdź dokręcenie zatyczki wlewu oleju.. Jak gość wymieniał... może ktoś porządnie nie dokręcił.

    Powodzenia.

  5. #5
    Super Moderator Awatar olejus
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,698
    BMW
    BIEMDABLJU SEVEN FOUR FIVE
    Skąd
    Wrocław
    nie do końca cena używki będzie równa cenie naprawy. Używki można dostać już od 1.900 zł a naprawa za taką cene to naprawdę musi być drobnoska i mała profilaktyka.
    Pić trzeba ! Jeść można !

  6. #6
    Super Moderator Awatar olejus
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,698
    BMW
    BIEMDABLJU SEVEN FOUR FIVE
    Skąd
    Wrocław
    Marcin zadzwon jutro pod ten numer tel: 603 304 823 ! W razie czego ja w sobote jade do niego (koło Legnicy) cena mniej więcej tej skrzyni dla Ciebie to około 2300 zł - od razu proponowana wymiana oleju i uszczelek.
    Pić trzeba ! Jeść można !

  7. #7
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Podjedż do mojego ojca. Może faktycznie to poprostu niski stan oleju w skrzyni. Choć wtedy na na trybie ręcznym też powinno ślizgać
    Kurde no.....
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  8. #8
    Vip Vip
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    950
    BMW
    e38 750iL, e66 750iL :)
    Skąd
    Tychy, Śląsk
    Jakby ojciec EVANA nie dał rady w co nie wieże mogę Ci polecić mechanika z Mikołowa.. Robił już wiele takich skrzyń (4,0d). Zajmuje się od wielu lat tylko marką BMW. Jakby co daj znać. ;-)

  9. #9
    7ka
    Gość
    dzwonilem do ZF jak chcialem moja robic..bo myslalem ze to skrzynia..wiec koszt naprawy max 2700 euro,lub daje swoja i oni mi daja ich 3200euro.. naprawa podana jako max zepsuta facet powiedzial ze moze byc mnie a moze byc max 2700..moim zdaniem zobacz stan oleju..bo wydaje mi sie ze to moze byc to..moze sprawdz chlodnice oleju skrzyni..podjedz tez pod kompa..

  10. #10
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Cytat Zamieszczone przez Marcin978
    ok, dzieki, jutro bede wiedzial wiecej, dzis sprzatam auto :)
    Gadałem już z tatą i też powiedział że wygląda to na brak oleju (podobno jest w skrzyni czerwony więc ten wyciek jest na bank z silnika )
    Podjedź sobie jutro do taty to zobaczymy co i jak. Choć mój ojciec automatami się nie zajmuje. Ale stan oleju można sprawdzić. Licze że będzie to tylko kwestia dolania oleju :-)
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •