Witaj. Swietny wybór.
dzieki, urzekla mnie jak tylko ja zobaczylam. Moim zdaniem jest to najladniejszy model jaki kiedy kolwiek wyszedl w BMW. pozdrawiam
Powitać serdecznie na forum.