Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: POMOC w znalezieniu kontaktu

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar benyhp
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    243
    BMW
    e32 m30b30 1991
    Skąd
    Zduńska Wola

    POMOC w znalezieniu kontaktu

    Witam. Czy ktoś jest może z okolic Końskie i ma kontakt do panów Narcyz Zych i Łukasz Stępień? Prowadzą komis, ale nie mogę go znaleźć...Telefon pod którym się kontaktowałem nie działa. Kupiłem u nich moje 7er, jednak teraz mam problem z zarejestrowaniem, ponieważ brakuje mi umowy zakupu od poprzedniego właściciela Pawła Mastalerza.


    Gdyby ktoś mi pomógł byłbym wdzięczny!!!!!!!!!

  2. #2
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    Jak masz dane poprzedniego właściciela to może znajdź dane kontaktowe do niego a resztę może on już Ci poda.Jeśli właściciele komisu się nie odzywają , brak umowy z poprzednim właścicielem- dziwnie to wygląda.. życzę Ci żebyś rozwiązał ten problem.
    Ostatnio edytowane przez Jakub ; 08-02-2011 o 11:16

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

  3. #3
    A nie możesz do nich podjechać i wyjaśnić? Bo jak na mój gust wałek się kroi.

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar benyhp
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    243
    BMW
    e32 m30b30 1991
    Skąd
    Zduńska Wola
    wiesz co...jutro bede musial jechac, ale to kawalek jest...150km w jedną stronę. Mam dane właściciela i dane kolesia z komisu ale nie mam numerów telefonów (oprócz jednego z komisu, który jest od 5 dni chwilowo nieosiągalny).


    Wyglada to tak ze zamieniłem się z nim wlaściwie na drodze. Głupio zrobilem..ale umowy mielismy doslac pocztą. Wypisalem 4 umowy, na niego a on powiedzial ze wypisze mi jeszcze jedną na tego prywatnego wlasciciela bo to jego kumpel i będzie mniej formalności. Niestety okazało się, że ten prywatny wlasciciel sprzedal samochod jemu i to zglosil do urzędu, więc moja umowa jest nieważna.

    Jeżeli ktoś to zrozumial co napisalem to gratulacje:) hehe... chyba będę musiał tam jutro jechac;/

  5. #5
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    Zrozumialem i mialem kiedyś identyczna sytuacje - okazyjnie chciano mi sprzedać Bmw w identyczny sposób - bez podpisania umowy z głownym właścicielem auta
    i wyglada to tak ze koleś sprzedał auto drugiemu a ty kupiles od tego 2, ale w tym czasie ten 1 może teraz zglosić że mu to auto ukradziono i masz krotko mowiac po kasie i po aucie - bo w swietle prawa auto jest kradzione, bo nie masz umowy kupna od tego 1 kolesia tylko od tego 2 a ten 2 wycofa sie z tego na bank i powie ze nic z toba nie podpisywal
    moim skromnym zdaniem masz spore kłopoty - bo jak będą chcieli cię przekręcić to to zrobią
    Ostatnio edytowane przez ADASIO ; 08-02-2011 o 19:27
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  6. #6
    Moderator Mod Awatar damian23zgc
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    904
    BMW
    BMW e65 745i;VW Passat B6
    Skąd
    DZG
    Cytat Zamieszczone przez joe white Zobacz posta
    Bo jak na mój gust wałek się kroi.
    Ja dodam, że mi to też śmierdzi. Życzę Ci kolego abyś załatwił pozytywnie wszystko, ale na pewno musisz tam się przejechać.

  7. #7
    Cytat Zamieszczone przez damian23zgc Zobacz posta
    Ja dodam, że mi to też śmierdzi. Życzę Ci kolego abyś załatwił pozytywnie wszystko, ale na pewno musisz tam się przejechać.
    I to jak najszybciej i najlepiej z obstawą bo 500zł to nie jest a i za 50zł idzie w ryja dostać. Powodzenia.

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    179
    BMW
    e66 730Ld
    Skąd
    Puławy
    jak się tak okaże ze wałka wyłapałeś, podpal auto :) ( żart) , pozdrawiam, i czekam na dalszy rozwój sprawy ;)
    NOW: BMW 730Ld 07' / Audi A5 QUATTRO 2.0TFSI 11'
    EX: Volvo V50 2.4d SPORT 07' / Volvo S60 R 08'

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik Awatar benyhp
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    243
    BMW
    e32 m30b30 1991
    Skąd
    Zduńska Wola
    Nie no, nie wydaje mi się, że to wałek. Po prostu leń z komisu nie potrafi niczego załatwić. Właściciel samochodu wbity w dowodzie sprzedał samochód temu kolesiowi od którego ja kupiłem, i to jest zgłoszone w urzędzie - więc nie było zgłoszonej kradzieży ani nic z tych rzeczy. Najzwyczajniej muszę skontaktować się z tym komisem i załatwić sprawę, bo wydaje mi się, że on sam sobie nie zdaje sprawy z problemów, których mi przysporzył. Zapodział gdzieś umowę i myślał, że w ten sposób coś załatwi. Jutro muszę wziąć biling rozmów z 15 listopada i znajdę ten numer;) Jeżeli nie będzie oddzwaniał to pojadę tam, najgorsze żebym go spotkał...

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    168
    BMW
    E38 730d moje ex:e34 524td,e32 730,e39 525td,e38 728,e38 740,e38 740
    Skąd
    Kołobrzeg
    kolego daj znac jak sie sprawa zakonczyla bo pewnie wszyscy jestesm ciekawi.MAm nadzieje oczywiscie ze pozytywnie.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •