Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12

Wątek: POMOC w znalezieniu kontaktu

  1. #11
    Super Moderator Awatar olejus
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,698
    BMW
    BIEMDABLJU SEVEN FOUR FIVE
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez benyhp Zobacz posta
    wiesz co...jutro bede musial jechac, ale to kawalek jest...150km w jedną stronę. Mam dane właściciela i dane kolesia z komisu ale nie mam numerów telefonów (oprócz jednego z komisu, który jest od 5 dni chwilowo nieosiągalny).


    Wyglada to tak ze zamieniłem się z nim wlaściwie na drodze. Głupio zrobilem..ale umowy mielismy doslac pocztą. Wypisalem 4 umowy, na niego a on powiedzial ze wypisze mi jeszcze jedną na tego prywatnego wlasciciela bo to jego kumpel i będzie mniej formalności. Niestety okazało się, że ten prywatny wlasciciel sprzedal samochod jemu i to zglosil do urzędu, więc moja umowa jest nieważna.

    Jeżeli ktoś to zrozumial co napisalem to gratulacje:) hehe... chyba będę musiał tam jutro jechac;/
    No tak robią komisy ... a jaka to miejscowość komisu ?
    Pić trzeba ! Jeść można !

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik Awatar benyhp
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    243
    BMW
    e32 m30b30 1991
    Skąd
    Zduńska Wola
    Komis w Końskich.


    Ale sprawa dzisiaj się wyjaśniła. Załatwianie bilingów z Plusem...oczekiwanie - bo musialo byc wyslane pocztą, na meila nie mozna bylo... no i udało mi się znaleźć kontakt do sprzedającego. Jak sam przyznaje - myślał, że może w ten sposób ominąć formalności. Podobno nie wiedział, że będę miał z tego powodu takie kłopoty..ale cóż. Czekam teraz na dosłanie umów i w końcu będę mógł zarejestrować swoje 7er:)

    Dzięki wszystkim za zainteresowanie!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •