Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: Białystok 6.02.2011

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    24
    BMW
    e 38 730i
    Skąd
    Białystok

    Białystok 6.02.2011

    spocik jak najbardziej udany...ludziskow jak zwykle bylo sporo,stara gwardia jak zwykle sie zjawila,jak i nowych kolegow nie zabraklo pozdro dla wszystkich i do nastepnego..wkrótce jakies fotki wrzuce...pablo tez nie zapomnij o fotach DOZOBACZYSKA!!!!!!!!!!!!!!!!

  2. #2
    użytkownik Awatar tomassi99
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    279
    BMW
    e38
    Skąd
    Biłystok
    Dziękuję wszystkim za uczestnictwo w spocie, zarówno starej ,,gwardii,, jak i nowym kolegom (myślę że się spodobało). Duże podziękowania należą się dla Pawła za pomoc w organizacji. Z niecierpliwością czekam na zdjęcia. Jak zwykle było Mega, ale...

    Niestety konflikt na forum również odbił się na nas. Każdy doszedł do pewnych wniosków i region podlaski po raz kolejny zaskoczył zjednoczeniem. Jednak moja sytuacja na forum Bmw 7 Kub Polska i konflikt z Administracją, Moderatorami i Przedstawicielem Regionalnym sprawia że podjąłem taką a nie inną decyzję. Był to mój ostatni klubowy spot zarówno w roli organizatora jak i uczestnika. Wspólnie spędzony czas z Wami będę wspominał miło. Sporo fajnych imprez mamy za sobą - mniej lub bardziej licznych. No cóż życie toczy się swoim torem i tak chyba miało być. Teraz czas na innych by się wykazali. Dziękuję za wszystko i do zobaczenia na drodze.

  3. #3
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    Będą jakieś fotki ?? :)
    Gra muzyka

  4. #4

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    465
    BMW
    735 M62TUB35
    Skąd
    Zambrów
    Dzięki panowie za kolejnego spota w miłej atmosferce. Jak widać stara gwardia nie zawodzi nigdy, nawet aura była z nami do końca i nawet nie padało nic z nieba. Z utęsknieniem czekamy na następny spot, oczywiście z jeszcze większa liczbą uczestników. Pozdrowionka dla wszystkich.
    Tomku będzie nam szkoda, bo jak by nie było jesteś wartościowym członkiem. Wszyscy którzy Cię znają dobrze o tym wiedzą. Wiele wniosłeś i nie raz pomogłeś. Sam to doskonale wiem. Szkoda, że taka jest Twoja decyzja, ale szanujemy to, bo na ostatnim spotkaniu wyjaśniłeś nam wszystkim sporo. No coż bedzie nam brakować 740d z Tobą na pokładzie w naszych szeregach regionu podlaskiego. W każdym razie jesteś zawsze mile widziany. Trzymaj się. A innym mówię do następnego.
    Ostatnio edytowane przez Danek25 ; 07-02-2011 o 22:55

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    182
    BMW
    E32 730i m30, E38 740i m62tu
    Skąd
    Ostrołęka
    Kolejny spot w regionie można uznać za udany. Dziękuje wszystkim za przybycie i stworzenie jak zwykle unikalnej atmoswery. Po ostatnim spocie wiem że nie opuszcze już żadnego spotkania w Białym. Mam nadzieję że wraz z nadejściem wiosny nasze spociki będą częstsze i dłuższe (mam na myśli kilkudniowe;) ) Tomku za dużo wniosłeś do naszego grona, żeby teraz każdy zapomniał o Tobie. Dla nas i tak zawsze będziesz osobą nr1 jeśli chodzi o nasz region. Myślę że nie odmówisz nam spodkań w naszym gronie w przyszłości.

    Poniżej kilka fotek autorstwa Natalki:

















    Ostatnio edytowane przez pablo_k3 ; 08-02-2011 o 08:24

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    218
    BMW
    E38 740 M60
    Skąd
    Łomża
    Dzięki za miłe spotkanie w miłej atmosferze towarzystwo rewelacja. Tak jak Paweł mówił mam nadzieję, że niedługo zorganizuje się wypad na dłużej żeby posiedzieć przy % oczywiście w takim samym i nawet większym składzie.
    PS Karol płytka super mój synek Ci dziękuje:)
    Ostatnio edytowane przez zieliniak81 ; 08-02-2011 o 09:16

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    134
    BMW
    E38 4.4 iL
    Skąd
    Białystok
    DZIĘKI za spotkanie . Mogłem być TYLKO CHWILĘ . Teraz co do PR mamy JASNOŚĆ.
    Myślę ze na na następnym SPOCIE na SPOKOJNIE USTALIMY RAZEM KTO ZOSTANIE ........ PR

  9. #9
    Cytat Zamieszczone przez MARCINEK7 Zobacz posta
    Myślę ze na na następnym SPOCIE na SPOKOJNIE USTALIMY RAZEM KTO ZOSTANIE ........ PR


    To jakieś nowe zasady nominowania macie w Białymstoku że się tak zapytam?

  10. #10
    Początkujący Użytkownik Awatar tadeo750i
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    27
    BMW
    EX E38 750i :(
    Skąd
    Białystok
    Jak zawsze mega udany spot i tym razem z małym dreszczykiem emocji. Dziękuję wszystkim za miłe niedzielne popołudnie i do następnego...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •