Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567
Pokaż wyniki od 61 do 62 z 62

Wątek: Dzieciństwo w latach 80-tych...kto pamięta.

  1. #61
    Z00FY
    Gość
    Pegasus na cardridge i gra Contra , reksio , pelikan , vigry i jojo i było się gościem Pierwsza motorynka i upalanie na piasku ajjjjjj :D a oranżady z krasnalem.. Piłem ich na litry :D Albo takie duże oranżady chyba kaskada się nazywała :D splówki z długopisów z nabojami,obowiązkowe wyposażenie piórnika. Taśmę przeźroczystą lub izolacje a nią naciągnięty balon z kiosku i do srodka kamyki lub pestki z czeresni - rekord to okno n 8 pietrze.. Krzyk "dziadzi" bezcenny :D rozdzieranie jeansów na kolanie i kazania ojca , niezapomniane :D Gra w króla o elektrownie osiedlową. Fajne czasy beztroskie !
    Ostatnio edytowane przez Z00FY ; 19-02-2011 o 01:54

  2. #62
    Początkujący Użytkownik Awatar mrsiwek
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    45
    BMW
    745i E65
    Skąd
    Wrocław
    hehe comodore c64 - pamiętacie ten magnetowid? i strojenie śrubokręcikiem żeby były dwie cienkie czarne linie :D ? a i tak często pokazywał się " Syntax Error ! "
    -Oranżada .... dałbym teraz 50zł za butelke, żeby znowu spróbować tamtego smaku :)
    -Gumy Turbo... wymienianie się tymi obrazkami aut.... potem, że rakotwórcze :)
    -a paliwo na kartki kojarzycie :)? os. prywatna 15l na miesiąc :D -> ojciec kupował więcej od "żulików"
    -kto z Was po meczu chodził na szaberek :D? ( wiśnie, czereśnie, jabłka, winogron itd) , ktoś skakał na pociągi towarowe?
    -Pollena 2000 - ojciec prać :D
    -BMX -> ukradli mi po tygodniu jazdy... a taki był ładny biało-niebieski.... kupiłem za komunijne pieniążki :/
    -autobus "ogórek"
    - " koniki" pod kinem, teatrem, stadionem itd :P

    eeech... fajnie było.... chciałbym żeby tak się zebrała stara dziecięca paczka na podwórku... - chociaż pogadać, pośmiać sie...

    pytanko:
    Kiedy przyszliście do domu po raz pierwszy pijani :D?

    ja na zakończenie 8 klasy szkoły podstawowej :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •