Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: 2 Pytanka na szybko ;)

  1. #1
    Doświadczony Użytkownik Awatar JointoVicz
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    1,019
    BMW
    e32 EX 730 88' m30b30 r6 & e38 730i 95' m60b30 v8
    Skąd
    Torun

    2 Pytanka na szybko ;)

    Witam Panowie:P mam 2 problemy:)

    pierwszy:
    Kupilem wczoraj magazynek do zmieniarki (ladny pioneera:D) wsadzilem plyte (audio) ladnie tam w zmieniareczce sobie posprawdzalo w ktorej kiesoznce plyta itd itd:) ale jak wlaczam plyte wyskakuje kominutakl "DICS ERROR" czy to oznacza ze laser w zmieniarce padl?:> bo plytami kreci bo slychac.. itd...

    drugi:
    powrocil koszmar z e32... kup0ilem sobie e38 i po 2 dniach zaczela mi odchodzic podsufitka z tylu... jest jakis sposob na szybko uratowania mojej podsufitki?

    ooo i 3 problem:) Kolega kupil sobiue e46 :) ladne z 2000r :P bajery itd(ale mi moja e38 sie bardziej w srodku podoba:D) no ale problem tyczy sie "szarpania" :) kolega ma 3 litry diesla:) chodzi rowno nie faluje nie dzaieje sie znim nic niedobrego... :) ALE jak sie jedzie na powiedzmy 1 biegu i trzyma noge na 2 tys obrotow to auto dziwnie "wyrywa" do przodu... jak dotad spotkalem sie z szarpaniem ale to z powodu braku mocy lewego powietrza czy kijowej iskry .. ale to auto szarpie tak jakby w tyl a ten zachowuje sie tak jakby go ktos po dupie kopal.. jakbym noga dodawal gazu tak no... rozumnie ktos?:> co to moze byc?:> (nadmieniam ze musi jechac podlaczayc ja pod pc bo mu komp pokazuje ze swiatla ma przepalone a swieca jak dzialajace:P)


    Wiem Panowie ze pewnie wszyustko bylo ale z racji na to ze malo sie dzieje:p to troszke rozrywki dla paluszkow sie przyda:P hehe:P milego weekendu!:)

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar l_mariuszjunior
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    179
    BMW
    E38 740i M62B44
    Skąd
    Chełm woj.lubelskie
    Do zmieniarki płyty wkłada sie tą błyszczącą stroną do góry :)
    B-ędziesz M-ógł W-yprzedzać

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik Awatar JointoVicz
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    1,019
    BMW
    e32 EX 730 88' m30b30 r6 & e38 730i 95' m60b30 v8
    Skąd
    Torun
    wkladalem juz i tak i tak... tzn nagralme plytke:P wsadzilem normlanie i nie dzialala:P wzialem od kumpla plyte jakas tam tez niby audio i kumpel z moja pojechal:) i ja zostyalem z jego plytka:) ale ta jego sprawdzalem w 2 pozycjach i ciagle error... moze to nie jest audio ta ktora mi pozyczyl.. sprawdze dzisiaj:P

  4. #4
    Początkujący Użytkownik Awatar tadeo750i
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    27
    BMW
    EX E38 750i :(
    Skąd
    Białystok
    Co do zmieniarki to tak jak kolega napisał sprawdź czy dobrą stroną włożyłeś płytki. Po drugie jeżeli to nie pomoże to sprawdź w jakim stanie jest laser - może potrzebować wyczyszczenia (u mnie tak było) po czym laser chodzi jak nowy. No i nieszczęsna podsufitka z którą też walczyłem. Niestety skończyło się wymianą na inną a stara jest w garażu i czeka bez obicia na moda :) Próbowałem podklejania ale to jest ogromny problem ze względu na gąbkę która jest pomiędzy materiałem a sufitem - strasznie się sypie :( i nawet jak przykleisz to widać różnicę grubości

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik Awatar JointoVicz
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    1,019
    BMW
    e32 EX 730 88' m30b30 r6 & e38 730i 95' m60b30 v8
    Skąd
    Torun
    no ze zmieniarka bed emusial sie pobawic:) i widze ze podsufitka nowa bedzie musiala przyjsc...

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar mogewszystko
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    273
    BMW
    728i + LPG
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez tadeo750i Zobacz posta
    może potrzebować wyczyszczenia (u mnie tak było) po czym laser chodzi jak nowy.
    u mnie tez nie chce śmigać, kolego jak wyczyściłeś laser? płytką to czyszczenia?
    To jest tylko kwestia czasu ;)

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    465
    BMW
    735 M62TUB35
    Skąd
    Zambrów
    Płyta czyszcząca czyści dobrze ale Twoją kieszeń. Zmieniarkę sie rozbiera, a wtedy czyści samemu laser. Takie czyszczenie na bank pomoże prawie każdej zmieniarce.

  8. #8
    Początkujący Użytkownik Awatar tadeo750i
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    27
    BMW
    EX E38 750i :(
    Skąd
    Białystok
    Dałem dla speca od rtv/agd i skasował 30zł :) ale efekt natychmiastowy po 3 min roboty. Wacik do uszu zebrał sporo kurzu i to było powodem niedziałania zmieniarki. Lasery w tych latach były ok (nie trak jak obecne) ale jak każde potrzebują odkurzenia

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •