Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: Chce kupić 745i rok 2002

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,286
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Cytat Zamieszczone przez tygrysek2002 Zobacz posta
    7 łatwiej kupić bezwypadkowa, ma lepsze wyposażenie i co najważniejsze ma super linie nieodbiegająca od E60, koszty w utrzymaniu podobne, co E60. Jaki jest sens kupowania gołej E60 z 2003 z silnikiem 2 litry? Nie wiem, ale ludzie kupują.
    Dlaczego łatwiej jest kupić bezwypadkowe? -wytłumacz mi bo nie mam pojęcia...

    To jest forum 7er więc nie dziw się że każdy będzie Ci przytakiwał i klepał po plecach że E60 jest beee.Ale tylko porównaj E60 z 2004r


    do jakieś E65-dla mnie porównania nie ma! :707: (nie będę komentował bo nie widzę sensu a już nie wspomnę o tych 7er przed FL)

    E60 wiadome że ciężko spotkać z lodówką itp, ale wyposażenie z którego korzysta się na co dzień można spokojnie znaleźć bez większego wysiłku(jedne co brakuje mi w mojej E60 to hydrauliczna klapa) po za tym jest wszystko na miejscu

    Jak chcesz kupić 7er z pierwszych lat produkcji i za jakieś przystępne pieniądze to też nie spodziewaj się "full opcji" :686:
    Ostatnio edytowane przez Dzuda ; 04-02-2011 o 19:09

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    116
    BMW
    E65 745i
    Skąd
    Poznan
    Cytat Zamieszczone przez Dzuda Zobacz posta
    Dlaczego łatwiej jest kupić bezwypadkowe? -wytłumacz mi bo nie mam pojęcia...
    Poniewaz 7 kupuja raczej ludzie ustatkowani i latwiej od nich odkupic bezwypadkowy model.

    Cytat Zamieszczone przez Dzuda Zobacz posta
    .Ale tylko porównaj E60 z 2004r
    Czy ja napisalem ze jest brzydkie ? napisalem ze mnie nie stac na E60 z silnikiem 545 lub 550 z lat 2005 z dobrym wyposazeniem i ze linia E65 duzo nie odbiega od E60

    Cytat Zamieszczone przez Dzuda Zobacz posta
    do jakieś E65-dla mnie porównania nie ma!(nie będę komentował bo nie widzę sensu a już nie wspomnę o tych 7er przed FL)
    nikogo nie obrazam i niechce obrazic poprostu wyrazilem swoja opinie i zadalem pytania

    Cytat Zamieszczone przez Dzuda Zobacz posta
    E60 wiadome że ciężko spotkać z lodówką itp, ale wyposażenie z którego korzysta się na co dzień można spokojnie znaleźć bez większego wysiłku(jedne co brakuje mi w mojej E60 to hydrauliczna klapa) po za tym jest wszystko na miejscu
    naprawde nie chce sie przekomazac co ma 5 a co ma 7, szukam raczej fachowych porad i odpowiedzi

    Cytat Zamieszczone przez Dzuda Zobacz posta
    Jak chcesz kupić 7er z pierwszych lat produkcji i za jakieś przystępne pieniądze to też nie spodziewaj się "full opcji"
    jak wyzej

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •