Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: kabel zmieniarka - wzmacniacz DSP

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    53
    BMW
    e30
    Skąd
    bielan

    kabel zmieniarka - wzmacniacz DSP

    mam pytanie dotyczące kabla który spina zmieniarke ze wzmacniaczem DSP , czy ktos biegły moze potwierdzic moje wątpliwości i powiedzieć czy dobrze kombinuje a mianowicie, czy kabel nr. 5 jest tym co łaczy zmieniarke z DSP http://bmwfans.info/parts/catalog/E3..._cd_6_changer/

  2. #2
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    53
    BMW
    e30
    Skąd
    bielan
    czy naprawde nikt nic nie wie na ten temat , potrzebuje tylko potwierdzić moje przypuszczenia ze by na marne kasy nie wydać .
    drugie pytanko to czy w wypadku jak tego przewodu nie bedzie to czy zmieniarka bedzie działać i bedzie "widoczna" przez radio , a jesli tak to w jakim celu jest te podłączenie zmieniarka-DSP

  3. #3
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,240
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    W przypadku Top Hifi(DSP) sygnał ze zmieniarki nie idzie do tunera BM bądź radia(zależnie czy jest nawigacja czy zwykłe radio), tylko drogą cyfrową biegnie do wzmacniacza DSP, gdzie dopiero jest przerabiany na analogowy sygnał. Ma to jedną dużą zaletę. Sygnał cyfrowy znacznie trudniej zakłócić.

    Co do przewodu to nie wiem, z opisu wynikałoby, że to ten, który potrzebujesz.


    Bez tego przewodu zmieniarka będzie normalnie widoczna przez radio
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    53
    BMW
    e30
    Skąd
    bielan
    aaa ło , noo przynajmniej cześć wyjasniona . dzieki
    Cytat Zamieszczone przez cursor Zobacz posta
    Bez tego przewodu zmieniarka będzie normalnie widoczna przez radio
    moze żle sie troche wyraziłem bo chodziło mi o to czy bedzie "działać" tzn. czy po włozeniu płyty bedzie "grało" . DSP mam połaczone ze zwykłym radiem , bez zadnych monitorów i dodatkowych tunerów

  5. #5
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,240
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    DSP masz dokładane czy seryjne?

    Szczerze mówiąc nie wiem czy jeśli podłączysz po analogu sygnał ze zmieniarki do radia to będzie dźwięk. Nie wiem czy wzmacniacz DSP jakoś nie przełącza się na odbiór z wejścia cyfrowego.
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    53
    BMW
    e30
    Skąd
    bielan
    Cytat Zamieszczone przez cursor Zobacz posta
    DSP masz dokładane czy seryjne?
    nooo dokładane bo ja nie mam 7er :)) tylko zaadoptowałem i uruchomiłem cały zestaw w E30

  7. #7
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,240
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Jeśli masz dostęp do przewodu do zmieniarki i zmieniarkę to możesz spróbować czy podłączając się do radia(a nie wzmacniacza DSP) tak jak jest to w uboższych systemach czy zadziała dźwięk.

    Nie wiem jak to jest w tym przypadku, ale w sprzętach niefabrycznych taka możliwość jest standardem.
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •