Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Gaz do E38 -pomocy !!!

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    300
    BMW
    740i
    Skąd
    Kraków

    Gaz do E38 -pomocy !!!

    Witam. Mam pytanie do użytkowników siódemek generacji E38. Mianowicie jaki można załozyc gaz do tej bety? Czy w grę wchodzi tylko sekwencja? chcę kupić sobie to auto ale cięzko jest trafić na dobry egzemplarz który miałby od razu instalację gazową. Kupic znowu bez instalki i wydac 8 tysiakow na sekwencje to tez mi sie nie kalkuluje. Czy można założyć zwykły gaz do siódemki? Jakie są za i przeciw? Wiem że do trójki E36 jest to niemożliwością bo ma plastikowy kolektor i tylko sekwencja zalatwia sprawe bo inaczej bum :) Czekam z niecierpliwościaą na odpowiedzi i pozdrawiam- Daniel. Aha interesuje mnie tylko i wyłącznie model 4,4 l 286 koni

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    300
    BMW
    740i
    Skąd
    Kraków
    A tak przy okazji? Jakie ma przyspieszenie wersja 4,4 L ? Od 0 do 100 km i jaka jest V max ? Ma ogranicznik elektroniczny? Z góry wielkie dzięki za odpowiedzi ! Niech BMW będzie z wami :)

  3. #3
    Vip Vip Awatar Pablo_gl
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,602
    BMW
    E65 740d, E38 740i
    Skąd
    Gliwice

    Re: Gaz do E38 -pomocy !!!

    Cytat Zamieszczone przez Individual23
    Witam. Mam pytanie do użytkowników siódemek generacji E38. Mianowicie jaki można załozyc gaz do tej bety? Czy w grę wchodzi tylko sekwencja? chcę kupić sobie to auto ale cięzko jest trafić na dobry egzemplarz który miałby od razu instalację gazową. Kupic znowu bez instalki i wydac 8 tysiakow na sekwencje to tez mi sie nie kalkuluje. Czy można założyć zwykły gaz do siódemki? Jakie są za i przeciw? Wiem że do trójki E36 jest to niemożliwością bo ma plastikowy kolektor i tylko sekwencja zalatwia sprawe bo inaczej bum :) Czekam z niecierpliwościaą na odpowiedzi i pozdrawiam- Daniel. Aha interesuje mnie tylko i wyłącznie model 4,4 l 286 koni
    Kolego po 1 zapraszam do działu przedstaw się.
    Po 2 używając opcji szukaj wszystko tu znajdziesz jest sporo wiadomości na interesujące cię tematy najlepiej zrobisz wyrabiając sobie własne zdanie na podstawie przeczytanych opinii...
    pozdrawiam ;)
    Dreams from Dreams - 7er...

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    511
    BMW
    e38 735
    Skąd
    boleslawiec
    i bardzo dobrze Pablo :) juz sie troche kazdy napisal na temat instalacji lpg :) pozdro

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    300
    BMW
    740i
    Skąd
    Kraków
    Spodziewałem się takich odpowiedzi....Pomocni jak zawsze

  6. #6
    Vip Vip Awatar Pablo_gl
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,602
    BMW
    E65 740d, E38 740i
    Skąd
    Gliwice
    Cytat Zamieszczone przez Individual23
    Spodziewałem się takich odpowiedzi....Pomocni jak zawsze
    To oczekujesz że dostaniesz tu następne kilkadziesiąt porad??? Proszę cię pomyśl trochę zanim coś takiego napiszesz...
    Jeszcze nie zacząłeś się pokazywać na forum już masz problemy z jego użytkownikami... :hah:
    Dreams from Dreams - 7er...

  7. #7
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez Individual23
    Spodziewałem się takich odpowiedzi....Pomocni jak zawsze
    Dam ci mala instrukcje - nacisnij guzik "szukaj" wpisz slowa ( gaz sekwencyjny sekwencja e38
    prins stag) i wszystko znajdziesz .......

    Oczekujesz wysilku od innych uzytkownikow - a nie chcesz zadac sobie minimalnego wysilku uzycia funkcji szukaj, po prostu liczysz na zapodanie tematu jak na talerzu - nie ladnie ;D

    Powiem krotko - e38 - a tym bardziej silnik 4,4 - tylko sekwencja - nie mysl o niczym innym.

    Za ok. 4,5 tysia mozna juz zalozyc Staga300 - zglos sie po wiecej info do uzytkownika Czoobek.
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    511
    BMW
    e38 735
    Skąd
    boleslawiec
    tak wlasnie :D Sebek a jak tam Twoja zamiana butli pomogli Ci gazownicy czy nie bardzo? pozdro

  9. #9
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    915
    BMW
    740i
    Skąd
    Warka
    za te instalacje wczoraj zaplacilem 3 200zl, i jestem mega zadowolony z efektu i osiagow :D

  10. #10
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    915
    BMW
    740i
    Skąd
    Warka
    --------------------------------------------------------------------------------

    Wiec, mam i ja wczoraj zalozyli mi instalacjie STAG-300, z BUTLA 94L!!! firma ktora produkuje taki rozmiar to BORMACH, fakt ze troszke bardziej wystaje niz 88 ale to zawsze 6l wiecej Koszt tej inwestycji wyniusl mnie 3200zl, i jestem w szoku! po jednej regolacji jest rewelka!!! idealnie pracuje, nie jest wcale wyczuwalna roznica na czym sie jedzie, ani moment przelanczania, nawet odciecie jest na gazie, nie wraca na benzyne jak moja poprzednia. oby nie zapeszyc, narazie jestem MEGA zadowolony

    --------------------------------------------------------------------------------
    Image(330).jpg


    Plik ściągnięto 3 raz(y) 28,73 KB

    Image(332).jpg


    Plik ściągnięto 3 raz(y) 33,27 KB

    Image(333).jpg


    Plik ściągnięto 3 raz(y) 34,43 KB

    Image(335).jpg


    Plik ściągnięto 3 raz(y) 44,6 KB

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •