-
Zaawansowany Użytkownik
Bardzo fajna sztuka, gratuluje zakupu :)
Moja niestety jest w serwisie z małym problemem elektrycznym, ale jak tylko odbiorę, wrzucam 19stki "Słoneczka", robię zdjęcia i pochwalę się moją sztuką, którą również kupiłem nie dawno, bo 24ego stycznia :)
P.S Mam te same 17' felgi na zimę, na których jest do tej pory :))
P.S 2 Moja też ma w nie najlepszym stanie lakier, muszę koniecznie oddać do renowacji na wiosnę :)
Ostatnio edytowane przez Arman ; 13-02-2011 o 12:43
Uprawnienia umieszczania postów
- Nie możesz zakładać nowych tematów
- Nie możesz pisać wiadomości
- Nie możesz dodawać załączników
- Nie możesz edytować swoich postów
-
Zasady na forum