Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: Witam

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #18
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Arman
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    775
    BMW
    740d F01
    Skąd
    Kraków
    Bardzo fajna sztuka, gratuluje zakupu :)
    Moja niestety jest w serwisie z małym problemem elektrycznym, ale jak tylko odbiorę, wrzucam 19stki "Słoneczka", robię zdjęcia i pochwalę się moją sztuką, którą również kupiłem nie dawno, bo 24ego stycznia :)

    P.S Mam te same 17' felgi na zimę, na których jest do tej pory :))

    P.S 2 Moja też ma w nie najlepszym stanie lakier, muszę koniecznie oddać do renowacji na wiosnę :)
    Ostatnio edytowane przez Arman ; 13-02-2011 o 12:43

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •