Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Problem z domykaniem szyb z kluczyka bmw 745i

  1. #1
    Początkujący Użytkownik Awatar Pablo745i
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    26
    BMW
    745i E65
    Skąd
    Ustroń

    Problem z domykaniem szyb z kluczyka bmw 745i

    Witam. Mam problem z domykaniem szyb z kluczyka tzn. po przytrzymaniu przycisku otwierania samochodu otwierają się wszystkie szyby, natomiast gdy przytrzymuje przycisk zamykania samochodu szyby powinny się zamykać a tego nie robią. Mechanizm jest sprawny bo próbowałem zrobić to samo samym kluczykiem wkładając go do zamka w drzwiach no i wszystko działało. Po przytrzymaniu kluczyka na otwieranie szybki elegancko się otwierały a gdy zamykam kluczykiem i przytrzymam elegancko się zamyka. W czym może tkwić problem? Dodam że posiadam INPA tylko niewiem jak to zdiagnozować tym programem. Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

  2. #2
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    43
    BMW
    E65 750Li
    Skąd
    Koszalin
    Witam
    Jeżeli masz sprawne piloty - mniemam iż tak jest :) Weź opuść szybę do końca, dalej
    trzymaj guzik i czekaj na takie klik-klik, następnie zamknij szybę i czekaj na klik-klik.
    Jeżeli dalej nie będzie działać - to trzeba zaprogramować w NCSie komfortowe zamykanie,
    nie mylić z SoftClose ;)

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    179
    BMW
    e66 730Ld
    Skąd
    Puławy
    Siemasz, musisz jeszcze raz zaprogramować, tak jak radził kolega wyżej =)
    NOW: BMW 730Ld 07' / Audi A5 QUATTRO 2.0TFSI 11'
    EX: Volvo V50 2.4d SPORT 07' / Volvo S60 R 08'

  4. #4
    Początkujący Użytkownik Awatar Pablo745i
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    26
    BMW
    745i E65
    Skąd
    Ustroń
    Witam
    No więc próbowałem jak w opisie czyli przytrzymałem przycisk szybki ładnie się opuściły, trzymałem przycisk nadal ale nie było żadnego klik klik, gdy próbowałem zamknąć to samochód się zamknął, ale szyby pozostały na dole. Dodam iż posiadam pakiet ediabas i jest tam ncs expert tools w jezyku niemieckim. Tylko prosił bym jeszcze o instrukcje :-)
    Ostatnio edytowane przez Pablo745i ; 28-02-2011 o 22:12

  5. #5
    Początkujący Użytkownik Awatar Marios
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    53
    BMW
    E65 730d, E60 530xd
    Skąd
    Sopot
    Przydatny spis funkcji do kodowania e65/e66 z opisami po angielsku - jest prościej niż w języku wroga - PDF do pobrania

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •