Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: problem z montażem nerek e38 przed liftem

  1. #1
    Początkujący Użytkownik Awatar pompey
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    26
    BMW
    735iL e38 M62 525i e34
    Skąd
    Stalowa Wola

    problem z montażem nerek e38 przed liftem

    Witam. Kupilem nowe nerki do mojej 7er i mam problem z montażem. nie chce połamać zaczepów a ni jak nie ich włożyć. ktoś już napewno to robił więc prosił bym o jakąś instrukcje lub coś takiego. z góry dziękuje

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar mati-e28
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    387
    BMW
    740i 99r. 320d 00r.
    Skąd
    Malbork.pl `s-Hertogenbosch.nl
    wchodzą na wcisk klik i gotowe

    jak masz nówki ze sklepu to na pewno nic nie połamiesz...sam w weekend montowałem black book... jak to mówią z liścia i siedzi na miejscu :D

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Makaron
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    141
    BMW
    BMW E-38 740 IA 4.4
    Skąd
    Kraków
    mati-e28 piszesz że montowałeś czarne nerki możesz napisać gdzie kupowałeś i jak "leżą", czy ładnie pasują.

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar mati-e28
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    387
    BMW
    740i 99r. 320d 00r.
    Skąd
    Malbork.pl `s-Hertogenbosch.nl
    Cytat Zamieszczone przez Makaron Zobacz posta
    mati-e28 piszesz że montowałeś czarne nerki możesz napisać gdzie kupowałeś i jak "leżą", czy ładnie pasują.
    aledrogo pl ja mam cosmoschwarzmetalic i shadowline i u mnie nie pasował ten chrom gril wiedz zmieniłem, kierunki mam us i jakos mi sie podoba ta mordka teraz..tyle ze ja mam po FL.... a pasuje jak za te cene znosnie.... troche made in piwnica ale nic nie widac po drobnych modach :D polak potrafi :D

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    23
    BMW
    740d xdrive 2011r.
    Skąd
    Wrocław
    Przy okazji tematu mam pytanie, czy nerki poliftowe pasują do auta przed liftem?

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Makaron
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    141
    BMW
    BMW E-38 740 IA 4.4
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez mati-e28 Zobacz posta
    aledrogo pl ja mam cosmoschwarzmetalic i shadowline i u mnie nie pasował ten chrom gril wiedz zmieniłem, kierunki mam us i jakos mi sie podoba ta mordka teraz..tyle ze ja mam po FL.... a pasuje jak za te cene znosnie.... troche made in piwnica ale nic nie widac po drobnych modach :D polak potrafi :D
    właśnie mój kuzyn kupił czarne nerki z allegro (do E-46) i latem jak słoneczko przygrzało nieco je pofałdowało, i dlatego jestem ciekaw wyrobu

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik Awatar mati-e28
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    387
    BMW
    740i 99r. 320d 00r.
    Skąd
    Malbork.pl `s-Hertogenbosch.nl
    moja dziewczyna ma tez e46 i tez z allegro od tego samego sprzedawcy z Rybnika zamawiałem... w e34 tez od niego brałem żaden się nie wypaczył od słońca jedynie zaczepy od tylnej części trochę lutownica s tuningowałem i wygładziłem krawędzie bo gdzieniegdzie były jak by włoski z plastiku taki malutki detalik...


    grill po FL pasuje bez problemu do przed lifta
    maska jest ta sama :D
    Ostatnio edytowane przez mati-e28 ; 01-02-2011 o 22:06

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Makaron
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    141
    BMW
    BMW E-38 740 IA 4.4
    Skąd
    Kraków
    zapewne mowa o tym sprzedawcy z Rybnika http://motoallegro.pl/bmw-e38-98-01n...426701908.html bo Ja nad tymi się właśnie zastanawiam

  9. #9
    (pre) Neo Katechu Men Vip Awatar hatecraft
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    1,088
    BMW
    735i - E38 FL Aut.
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    7
    Jak jest zimniej niż +5*C to zaczepy mogą się połamać, bo plastik jest kruchy w takich temperaturach, nawet ABS.

    Polecam nagrzać całe nery przy farelce albo centralnie suszarą do włosów - plastik będzie elastyczny i ryzyko połamania zniknie.
    Skrzynie automatyczne się zużywają! Przy przebiegu 200 kkm nie oczekujcie bezawaryjnej pracy...

    Kiedy ludzie przestają wierzyć w Boga, to nie jest tak, że w nic nie wierzą, ale wierzą w cokolwiek.
    G. K. Chesterton

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •