Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: IKE- iEEPROM

  1. #1
    Vip Vip Awatar blubas
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    292
    BMW
    728i M52 96r LandRenzoOmegas
    Skąd
    Chełmek

    Angry IKE- iEEPROM

    dzisiaj wyskoczył mi komunikat jak w temacie. Nie działa obrotomierz, wskaźnik temp. oraz paliwa. Dodam że był zmieniany język nieszczęsnym car-softem ale to już jakiś czas temu i było ok, oprócz błędu który wyrzucała INPA. Wiadomo carsoft to nie jest prof. narzędzie . Co z tym fantem teraz zrobić, chciałbym w końcu pojeździć bez awarii chociaż tydzień:)
    Z tego co sie dowiedziałem trzeba będzie znalezc wsad z innego licznika o podobnym sw hw. Jutro podam jakie mam sw/hw moze ktoż jakimś szcześliwym zbiegiem okoliczności bedzie posiadał takowy wsad. A tego kto łapy wsadził z carsotfem do mojego samochodu to powinienem ubić:/
    Ostatnio edytowane przez blubas ; 30-01-2011 o 22:10

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    534
    BMW
    e38 730
    Skąd
    Chełm
    Tutaj masz coś na ten temat
    http://7er.pl/showthread.php/1793-el...ghlight=pasoft
    Sam mam ten problem.
    Daj znać jakie masz HW i SW
    Niczym Feniks z Popiołu podrywa się i unosi w oddali

  3. #3
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,240
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Jeśli jesteś z Chełmka z okolic oświęcimia, to jak coś mam dostęp do PA-softu, Inpy i NCS'a.
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  4. #4
    Vip Vip Awatar blubas
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    292
    BMW
    728i M52 96r LandRenzoOmegas
    Skąd
    Chełmek
    Inpe mam działającą, NCS'a nie sprawdzałem, PA-soft jakis w nocy szukałem ale czy trybi i nie demo to juz nie mam pojęcia nie zdarzyłem sprawdzić. Jeśli chodzi o chełmek to ten koło Oświęcimia:) chyba najwiekszy problem będzie w zdobyciu odpowiedniego wsadu, jeśli się nie mylę, bo na szybkiego studiowałem ten temat w nocy. Jak wróce z pracy podam jaki mam hw/sw. Inpa normalnie łączy się z IKE pokazuje standartowy błąd po wgrywaniu języka Carsoftem. Tylko ciekawi mnie czemu do tej pory nie było problemu a tu na dziendobry ike eeprom wyskoczyło.

  5. #5
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,240
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Do wgrania wsadu PA Softem potrzebujesz inny fejs. Na OBD to nie pójdzie

    Możesz spróbować NCS'em dokodować licznik, jeśli się uda to jedyna strata to język.

    Później w pliku FSW_PSW w polu "sprache" podajesz "englisch" zamiast tego co tam jest i będziesz mieć wszystko po angielsku.
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  6. #6
    Vip Vip Awatar blubas
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    292
    BMW
    728i M52 96r LandRenzoOmegas
    Skąd
    Chełmek
    no nic bede musiał poszukać gdzieś jak to dokodować, język niemiecki akurat mi nie przeszkadzał, tylko znalazl sie jakiś nadgorliwy magik:/

  7. #7
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Cytat Zamieszczone przez cursor Zobacz posta
    Możesz spróbować NCS'em dokodować licznik, jeśli się uda to jedyna strata to język.
    Raczej zostaje w strefie niespełnionych marzeń... Spróbować wiadomo nie zaszkodzi ale jest niemal pewien, że kompletnie nic nie da :(
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  8. #8
    Vip Vip Awatar blubas
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    292
    BMW
    728i M52 96r LandRenzoOmegas
    Skąd
    Chełmek
    HW 07 SW 12, gdyby ktoś mał wsad o takim numerze.... szkoda mi mojego licznia wszystkie pikselki działają ;(

  9. #9
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,240
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    6.02 jest spot strefy car-audio na Ikei w katowicach.
    Mogę wziąć lapka ze sobą i PA Soft z pracy.
    W środę(jutro mam wolne :D )sprawdzę czy jest na warsztacie licznik o takich parametrach, jeśli tak to postaram się zgrać eeprom z niego

    A może z któregoś z liczników od DJ'a dałoby radę?
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  10. #10
    Vip Vip Awatar blubas
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    292
    BMW
    728i M52 96r LandRenzoOmegas
    Skąd
    Chełmek
    Cursor byłbym baaardzo wdzięczny + dobra flaszka

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •